Karta atleta

Export do excelu
  • Bruha Jiří
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.22 Nové Město nad Metují 7.5.2019
60 m 07.25 h Ostrava 2.3.2019
100 m 11.45 Pardubice 4.5.2019
150 m 17.58 Pardubice 9.9.2018
150 m 17.48 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.46 Pardubice 4.5.2019
300 m 37.47 Trutnov 17.4.2019
400 m 56.79 Týniště nad Orlicí 12.8.2018
sprintérský trojboj 2070 Litomyšl 4.8.2018
pohár rozhlasu 1974 Nové Město nad Metují 7.5.2019
vrh koulí 4kg 10.08 Ústí nad Orlicí 3.9.2017
skok daleký 6.30 Pardubice 9.9.2018
skok daleký 6.07 h Praha - Stromovka 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.22 Nové Město nad Metují 7.5.2019
60 m 07.25 h Ostrava 2.3.2019
100 m 11.45 Pardubice 4.5.2019
150 m 17.48 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.46 Pardubice 4.5.2019
300 m 37.47 Trutnov 17.4.2019
pohár rozhlasu 1974 Nové Město nad Metují 7.5.2019
skok daleký 6.28 Trutnov 17.4.2019
skok daleký 6.07 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci 10 Hranice 5.54
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FA Hranice 07.42
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B01 Hranice DQ
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Hranice 07.41
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R2 2 Jablonec nad Nisou 07.36
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/F 8 Jablonec nad Nisou 07.64
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/R2 5 Jablonec nad Nisou 17.63
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/R01 1 Třebíč 07.30
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/FA Třebíč 07.39
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žci/B01 1 Třebíč 17.68
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F Třebíč 5.96
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Pardubice 07.55
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žci/F Pardubice 6.30
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/FA 2= Pardubice 07.50
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Pardubice 17.58
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 17.59
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 12.00
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 07.44
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Jablonec nad Nisou 23.98
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FB Jablonec nad Nisou 11.59
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R03 4 Jablonec nad Nisou 11.94
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 4 Jablonec nad Nisou 6.21
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/M/B1 1 Týniště nad Orlicí 11.74
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 400 m/M/B1 2 Týniště nad Orlicí 56.79
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) dálka/M Týniště nad Orlicí 5.96
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/M Litomyšl 2070
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B01 3 Litomyšl 07.51
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B01 3 Litomyšl 11.75
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B01 3 Litomyšl 24.38
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FA Litomyšl 07.42
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R01 1 Litomyšl 07.44
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci/F Litomyšl 5.86
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žci/B01 1 Litomyšl 38.67
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žci/F 11 Jihlava 5.88
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B2 2 Jihlava 07.39
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) dálka/Žci/F Svitavy 6.03
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žci/R01 1 Svitavy 07.49
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žci/F Svitavy 07.44
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žci/B01 1 Svitavy 17.62
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žci/B03 1 Svitavy 17.64
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žci/FA Svitavy 07.51
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) dálka/Žci/F Svitavy 5.98
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Svitavy 07.47
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/R02 4 Nové Město nad Metují 11.67
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/FB 4 Nové Město nad Metují 11.70
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B03 1 Nové Město nad Metují 23.91
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žci Chrudim 5.77
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žci/FA Chrudim 07.79
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Chrudim 40.44
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Chrudim 07.52
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Ostrava 07.53
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 07.52
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 18.90
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou 5.37
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.59
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.54
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B03 1 Jablonec nad Nisou 19.22