Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Bruha
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Vondřejc Jiří st.
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.13 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.02 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 11.02 Trutnov 07.08.2020
150 m 17.48 h Ostrava 03.03.2019
150 m 16.81 Litomyšl 26.05.2019
200 m 23.36 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
200 m 22.19 Kladno 18.07.2020
300 m 36.83 h Praha - Stromovka 14.12.2019
300 m 35.78 Trutnov 07.08.2020
400 m 51.60 Pardubice 22.07.2020
skok daleký 6.30 Pardubice 09.09.2018
skok daleký 6.07 h Praha - Stromovka 27.01.2019
vrh koulí 4kg 10.08 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
pohár rozhlasu 1974 Nové Město nad Metují 07.05.2019
sprintérský trojboj 2239 Litomyšl 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
60 m 07.30 Třebíč 15.09.2018
100 m 11.67 Nové Město nad Metují 26.05.2018
150 m 18.90 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
150 m 17.58 Pardubice 09.09.2018
200 m 23.91 Nové Město nad Metují 26.05.2018
300 m 38.67 Litomyšl 24.06.2018
400 m 56.79 Týniště nad Orlicí 12.08.2018
skok daleký 5.37 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
skok daleký 6.30 Pardubice 09.09.2018
sprintérský trojboj 2070 Litomyšl 04.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci 10 Hranice 5.54
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FA Hranice 07.42
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B01 Hranice DQ
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Hranice 07.41
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R2 2 Jablonec nad Nisou 07.36
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/F 8 Jablonec nad Nisou 07.64
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/R2 5 Jablonec nad Nisou 17.63
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/R01 1 Třebíč 07.30
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/FA Třebíč 07.39
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žci/B01 1 Třebíč 17.68
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci/F Třebíč 5.96
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Pardubice 07.55
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žci/F Pardubice 6.30
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/FA 2= Pardubice 07.50
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Pardubice 17.58
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 17.59
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 12.00
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci Dvůr Králové nad Labem 07.44
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Jablonec nad Nisou 23.98
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FB Jablonec nad Nisou 11.59
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R03 4 Jablonec nad Nisou 11.94
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 4 Jablonec nad Nisou 6.21
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/M/B1 1 Týniště nad Orlicí 11.74
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 400 m/M/B1 2 Týniště nad Orlicí 56.79
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) skok daleký/M Týniště nad Orlicí 5.96
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M Litomyšl 2070
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B01 3 Litomyšl 07.51
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B01 3 Litomyšl 11.75
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B01 3 Litomyšl 24.38
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FA Litomyšl 07.42
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R01 1 Litomyšl 07.44
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci/F Litomyšl 5.86
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žci/B01 1 Litomyšl 38.67
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F 11 Jihlava 5.88
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B2 2 Jihlava 07.39
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žci/F Svitavy 6.03
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žci/R01 1 Svitavy 07.49
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žci/F Svitavy 07.44
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žci/B01 1 Svitavy 17.62
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žci/B03 1 Svitavy 17.64
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žci/FA Svitavy 07.51
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) skok daleký/Žci/F Svitavy 5.98
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Svitavy 07.47
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/R02 4 Nové Město nad Metují 11.67
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/FB 4 Nové Město nad Metují 11.70
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B03 1 Nové Město nad Metují 23.91
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žci Chrudim 5.77
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žci/FA Chrudim 07.79
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Chrudim 40.44
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Chrudim 07.52
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Ostrava 07.53
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 07.52
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 18.90
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) skok daleký/Žci/F Jablonec nad Nisou 5.37
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.59
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.54
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B03 1 Jablonec nad Nisou 19.22