Karta atleta

Export do excelu
  • Jareš Karel
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Lukáš Drbohlav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.47 Kolín 20.09.2019
60 m 07.69 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 17.88 Praha - Eden 05.10.2019
150 m 18.40 h Ostrava 02.03.2019
300 m 42.42 Praha - Přátelství 30.08.2018
300 m 40.86 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:50.2 Praha - Přátelství 23.06.2017
60 m překážek 10.3 Praha - Přátelství 23.06.2017
pohár rozhlasu 0574 Stadion Přátelství 10.05.2019
pětiboj 1701 Praha - Přátelství 23.06.2017
hod oštěpem 600g 36.11 Praha - Juliska 28.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.67 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 3kg 09.08 Praha - Jeseniova 01.06.2017
vrh koulí 4kg 11.50 Karlovy Vary 14.09.2019
vrh koulí 4kg 10.22 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok daleký 4.60 Praha - Juliska 11.05.2017
skok daleký 5.03 h Praha-Juliska 30.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.47 Kolín 20.09.2019
60 m 07.69 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 17.88 Praha - Eden 05.10.2019
150 m 18.40 h Ostrava 02.03.2019
300 m 40.86 h Praha - Stromovka 16.01.2019
pohár rozhlasu 0574 Stadion Přátelství 10.05.2019
hod oštěpem 600g 36.11 Praha - Juliska 28.05.2019
vrh koulí 4kg 11.50 Karlovy Vary 14.09.2019
skok daleký 5.03 h Praha-Juliska 30.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B9 2 Praha - Strahov 18.91
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žci/R4 5 Praha - Strahov 07.85
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 13 Praha-Stromovka 10.22
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 6 Praha-Stromovka 07.87
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Eden 07.86
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 18.71
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Eden 07.83
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Žci 13 Praha - Eden 26.43
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B02 3 Praha - Přátelství 07.93
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B05 2 Praha - Přátelství 42.42
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žci/B04 1 Praha - Stadion mládeže 18.69
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 5 Praha - Stadion mládeže 07.98
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci 8 Praha - Děkanka 34.17
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R03 2 Praha - Děkanka 07.80
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FB 5 Praha - Děkanka 07.90
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B02 4 Praha - Děkanka 18.81
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 600g/Žci/F 4 Praha - Přátelství 31.30
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Přátelství 07.88
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B04 1 Praha - Děkanka 08.01
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B04 1 Praha - Děkanka 19.39
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie IV (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz, 604926352) dálka/Žci 14 Radotín 3.98
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie IV (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz, 604926352) koule 4kg/Žci 6 Radotín 10.26
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie IV (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz, 604926352) poharR/Žci 21 Radotín 0501
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B7 1 Praha-Strahov 19.90
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 6 Praha-Stromovka 08.47
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/R8 3 Praha - Strahov 20.37
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R6 3 Praha - Strahov 08.33
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 7 Praha - Stromovka 08.49
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B7 3 Praha - Stromovka 20.29