Karta atleta

Export do excelu
  • Denis Vosyka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Mejtská Petra
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.80 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.72 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 07.82 Kladno 19.09.2019
150 m 19.86 Kladno 27.04.2018
300 m 41.83 Třebíč 15.09.2018
600 m 1:49.10 Kladno 08.06.2016
800 m 2:30.9 Kolín 07.05.2016
800 m 2:30.46 h Praha - Strahov 18.02.2017
1000 m 3:07.10 Slaný 19.09.2018
1500 m 5:09.59 Hranice 06.10.2018
50 m překážek (0.84) 08.73 h Kladno 11.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.68 Beroun 30.09.2017
skok vysoký 1.55 h Kladno 11.01.2018
skok vysoký 1.62 Kladno 14.05.2019
skok daleký 4.53 Kladno 21.09.2017
skok daleký 5.02 h Kladno 11.01.2018
vrh koulí 4kg 07.93 Slaný 19.09.2018
hod kriketovým míčkem 45.26 Kladno 21.09.2017
pohár rozhlasu 1069 Kladno 14.05.2019
středoškolský pohár 1622 Kladno 19.09.2019
pětiboj 1257 Kladno 21.09.2017
čtyřboj 0000 Slaný 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.30 h Kladno 11.01.2018
60 m 08.13 Beroun 15.06.2018
150 m 19.86 Kladno 27.04.2018
300 m 41.83 Třebíč 15.09.2018
1000 m 3:07.10 Slaný 19.09.2018
1500 m 5:09.59 Hranice 06.10.2018
50 m překážek (0.84) 08.73 h Kladno 11.01.2018
skok vysoký 1.55 h Kladno 11.01.2018
skok vysoký 1.59 Slaný 19.09.2018
skok daleký 5.02 h Kladno 11.01.2018
vrh koulí 4kg 07.93 Slaný 19.09.2018
pohár rozhlasu 0374 Kladno 10.05.2018
čtyřboj 0000 Slaný 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žci/B02 3 Hranice 5:09.59
19.09.2018 Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno (ŠSK Slaný) čtyřboj/Žci Slaný 0000
19.09.2018 Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno (ŠSK Slaný) 60 m/Žci Slaný 07.87
19.09.2018 Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno (ŠSK Slaný) skok vysoký/Žci Slaný 1.59
19.09.2018 Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno (ŠSK Slaný) vrh koulí 4kg/Žci 12 Slaný 07.93
19.09.2018 Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno (ŠSK Slaný) 1000 m/Žci Slaný 3:07.10
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/B02 6 Třebíč 41.83
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R02 Kolín DNS
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci 4 Kolín 5:31.62
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 5 Kolín 1.58
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B04 Beroun DNS
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R02 3 Beroun 08.13
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV skok vysoký/Žci 7 Kladno 1.48
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV pohár rozhlasu/Žci Kladno 0374
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 60 m/Žci/B02 3 Kladno 08.19
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FB 5 Kladno 07.94
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 4 Kladno 19.86
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R06 2 Kladno 08.17
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci Kladno 07.30
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.84)/Žci Kladno 08.73
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci Kladno 5.02
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 1= Kladno 1.55