Karta atleta

Export do excelu
  • Schnajberk Jan
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Lukáš Teplý
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.17 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.4 h Český Brod 16.12.2017
100 m 15.25 Stadion mládeže 17.06.2015
150 m 19.96 Praha - Přátelství 19.06.2019
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 20.01.2018
300 m 46.25 Praha - Kotlářka 15.06.2016
300 m 44.15 h Praha - Stromovka 20.01.2018
600 m 1:52.10 Praha-Stromovka 21.06.2016
600 m 1:52.07 h Praha-Strahov 06.12.2016
800 m 2:17.68 Praha - Děkanka 13.06.2019
800 m 2:28.21 h Praha - Strahov 17.02.2019
1000 m 3:07.09 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:24.21 h Praha-Stromovka 17.02.2016
1500 m 5:01.02 Praha - Děkanka 21.05.2019
1500 m 5:21.55 h Praha-Strahov 29.01.2016
60 m překážek 11.05 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m překážek 11.1 h Český Brod 16.12.2017
100 m překážek 17.54 Praha - Juliska 12.10.2019
pětiboj 1586 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
devítiboj 3813 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1007 Praha - Kotlářka 24.09.2019
hod diskem 1kg 32.51 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 34.66 Praha - Kotlářka 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 47.21 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 07.43 Praha - Radotín 20.06.2017
vrh koulí 4kg 10.15 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.16 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.76 h Český Brod 17.02.2018
skok o tyči 2.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.45 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.32 h Český Brod 16.12.2017
Přespolní běh 2:19.00 Centrální park Praha 11 03.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 19.96 Praha - Přátelství 19.06.2019
800 m 2:17.68 Praha - Děkanka 13.06.2019
800 m 2:28.21 h Praha - Strahov 17.02.2019
1000 m 3:07.09 Praha - Juliska 12.10.2019
1500 m 5:01.02 Praha - Děkanka 21.05.2019
100 m překážek 17.54 Praha - Juliska 12.10.2019
devítiboj 3813 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1007 Praha - Kotlářka 24.09.2019
hod diskem 1kg 32.51 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 34.66 Praha - Kotlářka 24.09.2019
vrh koulí 4kg 10.15 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.16 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.45 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1kg/Žci/F 16 Praha - Přátelství 22.68
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žci/B02 7 Praha - Přátelství 2:43.83
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Juliska 08.75
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 1500 m/Žci 4 Praha - Juliska 5:12.18
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B04 1 Praha - Jeseniova 08.85
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci 7 Český Brod 08.77
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žci Český Brod 4.76
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žci Český Brod 1.30
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 2:29.28
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 5 Praha-Stromovka 08.73
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B1 3 Praha - Strahov 44.64
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žci/B2 6 Praha - Strahov 2:30.04
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žci/B1 MS Praha - Stromovka 20.85
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 300 m/Žci/B1 MS Praha - Stromovka 44.15
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci 21 Praha-Juliska 4.22
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žci 2= Český Brod 11.3
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 08.7
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žci 4 Český Brod 4.53
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žci 5 Český Brod 1.23
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 2 Praha - Stromovka 2:33.35
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 6 Praha - Stromovka 21.33