Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Daněk
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Korbel Jaromír
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.78 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 07.70 Opava 21.05.2019
60 m 07.48 h Opava 23.01.2020
150 m 19.38 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.00 Opava 20.08.2019
300 m 58.48 Znojmo 02.10.2016
300 m 39.60 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
800 m 3:10.60 Opava 22.04.2017
1000 m 3:25.58 Opava 18.09.2018
1000 m 4:18.34 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.88 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek (0.84) 08.85 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.84 Opava 16.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.04 Třinec 06.06.2019
skok vysoký 1.32 Frýdek-Místek 13.06.2017
skok vysoký 1.50 h Třinec 07.12.2018
skok daleký 4.68 Opava 18.09.2018
skok daleký 4.82 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
vrh koulí 4kg 07.59 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod kriketovým míčkem 38.58 Opava 18.09.2018
pohár rozhlasu 1310 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
sedmiboj hala [Zci] 2358 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 h Opava 28.01.2018
60 m 08.40 Opava 18.09.2018
150 m 20.31 Třinec 04.09.2018
150 m 19.43 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
1000 m 3:25.58 Opava 18.09.2018
60 m překážek (0.84) 09.61 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m překážek (0.76) 30.65 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.50 h Třinec 07.12.2018
skok daleký 4.68 Opava 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 38.58 Opava 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B08 2 Ostrava - Vítkovice 19.43
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R03 3 Ostrava - Vítkovice 09.61
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F 10 Třinec 1.50
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žci 30 Opava 1421
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žci 27 Opava 38.58
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci 13 Opava 4.68
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B03 4 Opava 08.40
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 1000 m/Žci 5 Opava 3:25.58
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B03 3 Hranice 30.65
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B04 2 Třinec 08.52
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B03 5 Třinec 20.31
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 1 Třinec 32.22
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 8 Ostrava - Vítkovice 10.47
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R3 1 Opava 08.64
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B4 1 Opava 10.29
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Opava 10.80
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B06 1 Opava 08.89