Karta atleta

Export do excelu
  • Daněk Matěj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.78 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
60 m 08.40 Opava 18.9.2018
60 m 07.86 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 20.31 Třinec 4.9.2018
150 m 19.38 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 58.48 Znojmo 2.10.2016
800 m 3:10.60 Opava 22.4.2017
1000 m 3:25.58 Opava 18.9.2018
1000 m 4:18.34 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 10.88 Ostrava - Vítkovice 8.10.2017
60 m překážek 08.96 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
200 m překážek 30.65 Hranice 16.9.2018
pětiboj 0653 Opava 22.4.2017
sedmiboj hala 2358 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
čtyřboj 1421 Opava 18.9.2018
hod kriketovým míčkem 38.58 Opava 18.9.2018
vrh koulí 4kg 07.59 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.68 Opava 18.9.2018
skok daleký 4.82 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
skok vysoký 1.32 Frýdek-Místek 13.6.2017
skok vysoký 1.50 h Třinec 7.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.78 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
60 m 07.86 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 19.38 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
1000 m 4:18.34 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 08.96 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
sedmiboj hala 2358 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
vrh koulí 4kg 07.59 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.82 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
skok vysoký 1.45 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B08 2 Ostrava - Vítkovice 19.43
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R03 3 Ostrava - Vítkovice 09.61
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žci/F 10 Třinec 1.50
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žci 30 Opava 1421
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) kriket/Žci 27 Opava 38.58
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) dálka/Žci 13 Opava 4.68
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B03 4 Opava 08.40
18.09.2018 Okresní finále v atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 1000 m/Žci 5 Opava 3:25.58
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žci/B03 3 Hranice 30.65
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B04 2 Třinec 08.52
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B03 5 Třinec 20.31
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žci/B02 1 Třinec 32.22
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R2 8 Ostrava - Vítkovice 10.47
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R3 1 Opava 08.64
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žci/B4 1 Opava 10.29
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žci/B02 1 Opava 10.80
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B06 1 Opava 08.89