Karta atleta

Export do excelu
  • Řehák Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Tomáš Purman
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 07.71 h Ostrava 3.3.2018
100 m 12.34 Praha - Podvinný mlýn 12.9.2018
150 m 18.25 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
150 m 18.40 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 26.39 Praha - Podvinný mlýn 12.9.2018
300 m 41.87 Praha - Kotlářka 28.5.2019
300 m 42.41 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:40.63 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
60 m překážek 11.26 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
pětiboj 1484 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
hod kriketovým míčkem 35.33 Praha - Podvinný Mlýn 1.5.2017
vrh koulí 3kg 09.07 Praha - Eden 21.9.2017
skok daleký 4.26 Praha - Eden 14.9.2017
skok daleký 4.35 h Nehvizdy 24.1.2018
skok vysoký 1.55 h Nehvizdy 21.1.2018
Přespolní běh 4:37 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.66 Praha - Děkanka 13.6.2019
300 m 41.87 Praha - Kotlářka 28.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B4 2 Praha - Strahov 18.40
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/R1 8 Jablonec nad Nisou 18.25
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 150 m/M/F 4 Praha - Podvinný mlýn 19.62
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 60 m/M/F 4 Praha - Podvinný mlýn 08.10
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R09 MS Praha - Podvinný mlýn 12.34
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B09 MS Praha - Podvinný mlýn 26.39
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 07.84
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 7 Praha - Eden 18.72
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Přátelství 07.87
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B06 3 Praha - Přátelství 42.00
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 07.78
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 18.41
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R02 1 Praha - Děkanka 07.64
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA 5 Praha - Děkanka 07.67
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B06 3 Praha - Eden 07.60
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 6 Ostrava 07.71
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R3 5 Ostrava 18.53
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žci/R04 MS Praha - Stromovka 07.81
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 18.54
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B15 3 Praha-Stromovka 18.67
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 6 Praha-Stromovka 07.89
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B10 1 Praha-Stromovka 42.41
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/R7 1 Praha - Strahov 18.94
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/FB Praha - Strahov 18.98
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 07.82
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R5 1 Praha - Strahov 07.78
24.01.2018 Oddílové závody A. C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F 4 Nehvizdy 4.35
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/FA Nehvizdy 07.84
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/R1 2 Nehvizdy 07.77
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) výška/Žci Nehvizdy 1.55
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žci/B2 MS Praha - Stromovka 18.66
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B14 MS Praha-Strahov 19.29
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žci/R7 MS Praha-Strahov 07.78
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B8 1 Praha - Stromovka 18.96
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/R1 2 Nehvizdy 07.91
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/FA Nehvizdy 07.88
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) výška/Žci 2= Nehvizdy 1.51