Karta atleta

Export do excelu
  • Kverek Vít
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jaroslav Jón
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Hradec Králové 03.09.2019
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
100 m 12.16 Hradec Králové 03.09.2019
150 m 18.16 Litomyšl 26.05.2019
150 m 18.30 h Praha - Stromovka 27.01.2019
200 m 25.12 Hradec Králové 05.09.2018
300 m 44.55 Pardubice 06.09.2017
800 m 2:42.66 Vysoké Mýto 14.06.2017
1000 m 3:25.29 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
1500 m 5:43.34 Pardubice 31.05.2017
60 m překážek 09.47 Svitavy 17.09.2017
60 m překážek 09.04 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek 14.40 Pardubice 14.09.2019
sprintérský trojboj 1849 Hradec Králové 03.09.2019
pohár rozhlasu 1842 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
devítiboj 4688 Zlín 31.05.2019
hod diskem 1kg 45.16 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod oštěpem 600g 28.19 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 3kg 11.87 Pardubice 23.08.2017
skok vysoký 1.72 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 5.74 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 4kg 13.34 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 6.01 Pardubice 25.05.2019
vrh koulí 4kg 13.63 Svitavy 16.06.2019
skok o tyči 2.70 Ústí nad Orlicí 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci 16 Hranice 5.35
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žci 8 Hranice 1.66
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci 7 Hranice 39.69
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1kg/Žci 11 Jablonec nad Nisou 37.68
18.09.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci 4 Pardubice 39.66
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žci/F 12 Třebíč 1.58
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Žci/F 4 Třebíč 38.26
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Žci/F 11 Třebíč 11.14
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 14 Hradec Králové 1737
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B01 8 Hradec Králové 07.90
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B03 2 Hradec Králové 25.12
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B02 8 Hradec Králové 12.52
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/R01 6 Čáslav 13.21
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) výška/M/F 11 Čáslav 1.65
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R02 5 Jablonec nad Nisou 12.34
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci MS Jablonec nad Nisou 1.60
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci/F 5 Litomyšl 11.63
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Žci/F 8 Litomyšl 27.70
19.06.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1kg/Žci Pardubice 35.20
19.06.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 4kg/Žci Pardubice 11.62
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žci/B5 Jihlava DNS
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1kg/Žci MS Ústí nad Orlicí 40.19
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci/F Kolín DNF
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B3 6 Kolín 17.84
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci 8 Kolín 29.94
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci Kolín DNS
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žci/FA 4 Svitavy 07.81
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) disk 1kg/Žci/F 4 Svitavy 34.42
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Svitavy 18.39
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Svitavy 07.82
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) výška/J/F 5 Nové Město nad Metují 1.65
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) dálka/J/F 8 Nové Město nad Metují 5.49
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1kg/Žci Pardubice 38.03
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 4kg/Žci Pardubice 11.58
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) devítiboj/Žci/F 4 Ústí nad Orlicí 3982
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1kg/Žci Ústí nad Orlicí 34.80
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) tyč/Žci 4 Ústí nad Orlicí 2.20
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m př./Žci 4 Ústí nad Orlicí 15.34
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m/Žci 4 Ústí nad Orlicí 08.17
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 1000 m/Žci Ústí nad Orlicí 3:25.29
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 4kg/Žci Ústí nad Orlicí 11.15
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Žci 4 Ústí nad Orlicí 4.92
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Žci Ústí nad Orlicí 1.58
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 600g/Žci Ústí nad Orlicí 27.15
09.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 4kg/Žci Pardubice 12.12
09.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1kg/Žci Pardubice 36.88
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) disk 1kg/Žci 4 Chrudim 33.67
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žci 4 Chrudim 5.26
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m př./Žci/B03 1 Chrudim 15.40
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) koule 4kg/Žci/F MS Praha - Strahov 11.42
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) koule 4kg/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 11.22