Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Baxa
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Kraus Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 07.94 Rokycany 15.05.2020
100 m 12.20 Plzeň 20.06.2020
150 m 19.66 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 19.11 Stříbro 01.06.2019
200 m 25.69 Karlovy Vary 27.06.2020
300 m 54.99 Plzeň 12.05.2016
400 m 55.54 České Budějovice 30.08.2020
600 m 2:01.98 h Praha - Strahov 28.02.2015
600 m 2:03.12 Klatovy 23.06.2016
800 m 2:39.32 Domažlice 19.08.2017
800 m 2:46.06 h Praha - Stromovka 10.01.2018
1000 m 3:10.99 Rokycany 15.05.2020
1500 m 4:59.77 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1500 m 4:54.99 Domažlice 16.08.2020
60 m překážek (0.76) 11.35 Plzeň 24.05.2017
60 m překážek (0.84) 11.20 h Plzeň 21.01.2018
100 m překážek (0.84) 18.45 Stříbro 03.06.2018
110 m překážek (0.91) 17.69 Plzeň 21.06.2020
skok vysoký 1.48 Plzeň 20.06.2020
skok o tyči 2.85 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok o tyči 3.20 České Budějovice 30.08.2020
skok daleký 5.36 h Praha-Stromovka 31.01.2018
skok daleký 5.56 Plzeň 20.06.2020
vrh koulí 5kg 09.60 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 1kg 37.53 Plzeň 10.05.2019
hod diskem 1,5kg 29.06 Plzeň 09.06.2020
hod oštěpem 500g 28.69 Vlašim 28.09.2017
hod oštěpem 600g 47.93 Kolín 21.09.2019
hod oštěpem 700g 44.40 Nýřany 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 64.62 Sušice 06.09.2017
pětiboj 1367 Plzeň 16.05.2017
desetiboj [Dci] 4632 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.4 h Plzeň 16.12.2018
150 m 21.65 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 2:46.06 h Praha - Stromovka 10.01.2018
1500 m 5:40.00 Domažlice 18.08.2018
60 m překážek (0.84) 11.20 h Plzeň 21.01.2018
100 m překážek (0.84) 18.45 Stříbro 03.06.2018
skok o tyči 2.40 Plzeň 06.09.2018
skok daleký 5.36 h Praha-Stromovka 31.01.2018
hod diskem 1kg 30.55 Plzeň 06.09.2018
hod oštěpem 600g 35.64 Klatovy 14.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci Plzeň 08.4
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Plzeň 10.2
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Žci Plzeň 2.40
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Žci 4 Plzeň 31.60
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Žci Plzeň 30.55
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 1500 m/Žci 7 Domažlice 5:40.00
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Klatovy 26.82
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) skok o tyči/Žci Klatovy 2.20
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod oštěpem 600g/Žci Klatovy 35.64
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Stříbro 18.45
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok o tyči/Žci 4 Stříbro 2.20
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod oštěpem 600g/Žci 7 Stříbro 30.52
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod diskem 1kg/Žci 11 Stříbro 16.30
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) skok o tyči/Žci/F 4 Domažlice 2.20
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Domažlice 23.25
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod oštěpem 600g/Žci/F Domažlice 33.56
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 1 Praha-Stromovka 11.35
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 7 Praha-Stromovka 5.36
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/R5 Plzeň DNS
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 4 Plzeň 11.20
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci 12 Plzeň 4.33
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 2 Praha - Stromovka 2:46.06
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B19 2 Praha - Stromovka 21.65