Karta atleta

Export do excelu
  • Pavelek Vojtěch
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 08.45 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
150 m 18.18 Třinec 06.06.2019
300 m 40.31 Třinec 06.06.2019
500 m 1:13.7 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 1:46.4 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:31.10 Frýdek-Místek 01.05.2018
800 m 2:11.52 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1000 m 3:21.66 Opava 26.09.2018
1500 m 4:31.34 Třinec 25.09.2019
1500 m 4:18.41 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
1 anglická míle 5:36.7 Frýdek-Místek 17.10.2018
2000 m 6:19.17 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
3000 m 11:49.30 Třinec 04.09.2018
60 m překážek 12.3 Frýdek-Místek 26.06.2015
pohár rozhlasu 0940 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.05.2019
středoškolský pohár 0736 Třinec 25.09.2019
pětiboj 0982 Frýdek-Místek 26.06.2015
čtyřboj 1497 Opava 26.09.2018
hod oštěpem 600g 38.62 Opava 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 63.03 Frýdek-Místek 03.10.2017
vrh koulí 3kg 07.61 Frýdek-Místek 30.06.2017
skok daleký 4.09 Frýdek-Místek 01.08.2018
skok daleký 3.42 h Ostrava 17.01.2016
skok o tyči 0.00 Frýdek-Místek 19.06.2018
skok vysoký 1.46 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.05.2019
Přespolní běh 0:07:23 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:11.52 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1500 m 4:18.41 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
2000 m 6:19.17 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 4:35.59
17.10.2018 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 míle/Žci 8 Frýdek-Místek 5:36.7
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žci 23 Opava 1497
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) kriket/Žci 6 Opava 60.34
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) dálka/Žci 9 Opava 4.94
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B02 8 Opava 09.20
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 1000 m/Žci Opava 3:21.66
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žci/B03 1 Hranice 40.96
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci 12 Hranice 29.44
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R18 3 Brno 08.24
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/F 6 Brno 36.99
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B13 6 Brno 41.97
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Žci/F 6 Třinec 33.81
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Žci/F 6 Třinec 11:49.30
01.08.2018 Frýdecká prázdninová středa I (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci 6 Frýdek-Místek 4.09
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/F 5 Třinec 41.77
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) tyč/Žci 5 Frýdek-Místek 0.00
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 600g/Žci 7 Frýdek-Místek 32.78
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žci/F 9 Frýdek-Místek 5:24.14
23.05.2018 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žci 8 Frýdek-Místek 1:20.6
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B02 4 Třinec 08.39
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B02 2 Třinec 45.77
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/Žci/F 5 Frýdek-Místek 12:10.87
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B02 4 Frýdek-Místek 08.47
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, 723973856) dálka/Žci/F 10 TJ Slezan Frýdek-Místek 4.39
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, 723973856) poharR/Žci 40 TJ Slezan Frýdek-Místek 0271
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, 723973856) 60 m/Žci/B02 4 TJ Slezan Frýdek-Místek 08.57
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žci/B01 8 Opava 2:46.22
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/R01 4 Frýdek-Místek 08.60
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci 7 Frýdek-Místek 2:31.10
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žci/B01 7 Frýdek-Místek 2:37.34
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žci 9 Frýdek-Místek 1:46.4
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Ostrava - Vítkovice 08.45
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žci/B2 7 Ostrava - Vítkovice 2:34.93
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/B2 7 Ostrava 5:12.27