Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Vlasák
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Ešpandr Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.86 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m 09.91 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 24.46 Praha - Děkanka 20.06.2017
300 m 52.93 Praha - Vokovice 29.05.2018
600 m 2:10.29 Praha - Kotlářka 18.05.2017
800 m 3:03.40 Praha-Mazurská 21.09.2017
1000 m 4:17.03 h Praha-Stromovka 17.02.2016
1500 m 5:47.8 h Praha - Strahov 17.02.2019
1500 m 5:57.98 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m překážek (0.76) 13.27 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m překážek (0.84) 13.80 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m překážek (0.84) 24.35 Praha - Vokovice 05.09.2018
200 m překážek (0.76) 37.75 Praha - Eden 19.06.2019
skok daleký 2.76 h Praha-Juliska 21.01.2016
skok daleký 4.11 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
vrh koulí 3kg 06.26 Praha - Eden 14.09.2017
vrh koulí 4kg 07.44 Praha - Eden 19.06.2019
hod kriketovým míčkem 36.32 Praha - Kotlářka 18.05.2017
pětiboj 0427 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
Přespolní běh 10:42 Praha 19.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.91 h Praha - Stromovka 10.01.2018
60 m 09.75 Praha - Vokovice 29.05.2018
300 m 52.93 Praha - Vokovice 29.05.2018
1500 m 5:59.45 Praha-Stromovka 16.05.2018
60 m překážek (0.84) 13.80 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m překážek (0.84) 24.35 Praha - Vokovice 05.09.2018
skok daleký 3.61 Praha-Stromovka 16.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Finále C MPD žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) 1500 m/Žci/F Praha - Vokovice 6:15.88
05.09.2018 Finále C MPD žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Praha - Vokovice 24.35
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Podvinný mlýn DNS
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žci Praha - Podvinný mlýn DNS
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žci/B03 5 Praha - Vokovice 09.75
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Vokovice 52.93
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žci/F 12 Praha-Stromovka 5:59.45
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 24 Praha-Stromovka 3.61
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žci 12 Praha-Vinohrady 3.60
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B4 4 Praha-Stromovka 13.80
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B14 6 Praha-Stromovka 10.10
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B12 4 Praha - Stromovka 09.91