Karta atleta

Export do excelu
  • Klír Jan
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér Tomáš Kroužel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 Čáslav 24.05.2019
60 m 09.48 h Nymburk 09.12.2018
100 m 15.28 Nymburk 25.06.2018
150 m 22.85 Nymburk 07.10.2018
200 m 30.88 Nymburk 25.06.2018
300 m 48.91 Brno 10.09.2018
800 m 2:23.44 Nymburk 29.09.2019
800 m 2:24.03 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
1000 m 3:11.10 Kolín 01.05.2019
1500 m 5:01.43 Brno 09.09.2019
1500 m 4:58.63 h Praha - Strahov 11.01.2020
60 m překážek 12.26 Čáslav 06.09.2017
60 m překážek 12.25 h Nymburk 21.01.2018
1500 m překážek 5:22.38 Praha - Přátelství 19.06.2019
sprintérský trojboj 0605 Nymburk 25.06.2018
pohár rozhlasu 0517 Nymburk 15.05.2019
pětiboj 0847 Kolín 14.05.2017
čtyřboj 0941 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 14.20 Nymburk 24.09.2017
hod oštěpem 600g 14.82 Nymburk 27.06.2018
hod kriketovým míčkem 23.50 Kolín 14.05.2017
vrh koulí 3kg 05.13 h Nymburk 15.01.2017
vrh koulí 4kg 05.86 Nymburk 27.06.2018
vrh koulí 4kg 05.20 h Nymburk 21.01.2018
skok daleký 3.84 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 3.86 h Nymburk 21.01.2018
Přespolní běh 11:27 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:58.63 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) 60 m/Žci 14 Nymburk 09.48
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) dálka/Žci 14 Nymburk 3.74
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/B01 10 Jablonec nad Nisou 2:31.36
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žci 15 Nymburk 0941
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 150 m/Žci/B03 4 Nymburk 22.85
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) dálka/Žci 18 Nymburk 3.72
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) oštěp 600g/Žci 18 Nymburk 14.13
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žci/B01 2 Nymburk 2:29.90
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R21 5 Brno 09.62
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žci/F2 8 Brno 5:11.26
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/F 24 Brno 11.60
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B17 5 Brno 48.91
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 5 Kolín 09.65
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m př./Žci Kolín 5:55.00
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) oštěp 600g/Žci 9 Nymburk 14.82
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) koule 4kg/Žci 10 Nymburk 05.86
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprint. tr/Žci/F 8 Nymburk 0605
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žci/B01 4 Nymburk 15.28
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žci/B01 4 Nymburk 09.27
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žci/B01 4 Nymburk 30.88
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Beroun 5:10.47
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci/F Kolín DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 800 m/Žci/F 7 Kolín 2:30.35
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žci/F 8 Kladno 5:18.90
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R06 7 Kladno 09.57
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 1000 m/Žcm 7 Nymburk 3:23.5
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žcm Nymburk 0452
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci/B01 5 Nymburk 09.63
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žci/B01 4 Nymburk 22.87
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) koule 4kg/Žci 6 Nymburk 05.56
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci 56 Dolní Dobrouč 12:34
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci 7 Nymburk 09.89
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m př./Žci 6 Nymburk 12.25
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žci 8 Nymburk 3.86
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) koule 4kg/Žci 9 Nymburk 05.20
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 1500 m/Žci/F 8 Praha-Strahov 5:27.11
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žci/R2 5 Praha-Strahov 09.91