Karta atleta

Export do excelu
  • Šantavý Jakub
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.40 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
60 m 08.13 Čáslav 24.5.2019
60 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m 13.51 Nymburk 25.6.2018
150 m 19.56 Nymburk 7.10.2018
200 m 28.79 Ostrava 26.5.2015
300 m 40.30 Čáslav 24.5.2019
300 m 47.47 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
400 m 59.35 Stará Boleslav 5.9.2018
600 m 1:43.79 Břeclav 2.8.2017
800 m 2:06.61 Kolín 14.6.2019
800 m 2:08.41 h Ostrava 2.3.2019
1000 m 2:52.77 Kolín 1.5.2019
1000 m 2:56.79 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 4:36.24 Brno 10.9.2018
1500 m 5:51.04 h Praha-Strahov 11.1.2015
60 m překážek 09.28 Čáslav 6.9.2017
60 m překážek 08.80 h Ostrava 2.3.2019
100 m překážek 14.34 Vlašim 26.4.2019
200 m překážek 27.83 Kolín 14.6.2019
1500 m překážek 5:03.89 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
sprintérský trojboj 1296 Nymburk 25.6.2018
pohár rozhlasu 1185 Nymburk 15.5.2019
pětiboj 2099 Olomouc 26.5.2017
sedmiboj hala 3565 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
čtyřboj 1885 Nymburk 7.10.2018
trojboj 1670 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
hod oštěpem 400g 28.20 Břeclav 2.8.2017
hod oštěpem 500g 31.54 Vlašim 28.9.2017
hod oštěpem 600g 33.17 Vlašim 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 46.46 Olomouc 26.5.2017
hod plným míčem 1kg 07.30 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
vrh koulí 3kg 06.17 h Nymburk 15.1.2017
vrh koulí 4kg 07.07 Nymburk 27.6.2018
vrh koulí 4kg 09.46 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.71 Kolín 8.5.2019
skok daleký 5.48 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok o tyči 2.50 Beroun 15.6.2018
skok o tyči 2.45 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.65 Kolín 8.5.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
Přespolní běh 11:04 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.13 Čáslav 24.5.2019
60 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
300 m 40.30 Čáslav 24.5.2019
800 m 2:06.61 Kolín 14.6.2019
800 m 2:08.41 h Ostrava 2.3.2019
1000 m 2:52.77 Kolín 1.5.2019
1000 m 2:56.79 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 4:36.38 Kladno 4.5.2019
60 m překážek 08.80 h Ostrava 2.3.2019
100 m překážek 14.34 Vlašim 26.4.2019
200 m překážek 27.83 Kolín 14.6.2019
pohár rozhlasu 1185 Nymburk 15.5.2019
sedmiboj hala 3565 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
hod oštěpem 600g 33.17 Vlašim 26.4.2019
vrh koulí 4kg 09.46 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.71 Kolín 8.5.2019
skok daleký 5.48 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok o tyči 2.45 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.65 Kolín 8.5.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
Přespolní běh 11:04 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) 60 m/Žci 7 Nymburk 08.27
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) dálka/Žci 4 Nymburk 5.28
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/B01 2 Jablonec nad Nisou 2:11.90
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci 5 Jablonec nad Nisou 1.65
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci/B02 1 Jablonec nad Nisou 09.13
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žci Nymburk 1885
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žci/B02 3 Nymburk 2:14.33
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 150 m/Žci/B02 4 Nymburk 19.56
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) dálka/Žci 5 Nymburk 5.11
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) oštěp 600g/Žci Nymburk 30.97
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m př./Žci 10 Jablonec nad Nisou 5:03.89
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R18 2 Brno 08.24
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žci/F1 Brno 4:36.24
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R5 2 Brno 15.53
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FC 7 Brno 15.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/F 13 Brno 31.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B13 4 Brno 41.33
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žci/FB 8 Brno 1.58
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/M Stará Boleslav 5.04
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žci Stará Boleslav DQ
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B01 1 Stará Boleslav 59.35
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci 4 Kolín 15.74
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m př./Žci Kolín 5:04.61
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 8 Kolín 2.10
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) oštěp 600g/Žci Nymburk 31.45
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) koule 4kg/Žci 6 Nymburk 07.07
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprint. tr/Žci/F 6 Nymburk 1296
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žci/B02 4 Nymburk 08.48
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žci/B02 4 Nymburk 13.51
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žci/B02 2 Nymburk 26.53
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) tyč/Žci/F 4 Beroun 2.50
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci/F Beroun 2:11.43
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Žci/F Beroun 15.83
03.06.2018 KPJ starší žactvo (AC Mladá Boleslav) 1500 m př./Žci MS Mladá Boleslav 5:11.42
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F 6 Kolín 17.41
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R02 1 Kolín 15.88
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B01 5 Kolín 31.17
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci/F Kolín 4:39.75
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 800 m/Žci/F Kolín 2:14.82
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) oštěp 600g/Žci 10 Kolín 26.66
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/Žci 10 Kolín 4.75
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žci Stará Boleslav 2:14.33
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žci Stará Boleslav 5.03
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) výška/Žci Nymburk 1.55
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 1500 m/Žci 5 Nymburk 4:58.7
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žci 16 Nymburk 0993
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Nymburk 20.30
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci/B03 2 Nymburk 08.46
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žci 5 Nymburk 4.90
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) koule 4kg/Žci Nymburk DNS
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci 5 Nymburk 08.99
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m př./Žci 4 Nymburk 10.71
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žci 5 Nymburk 4.55
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) koule 4kg/Žci 4 Nymburk 08.29