Karta atleta

Export do excelu
  • Kvapil Martin
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jaroslav Jón
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.55 Svitavy 16.06.2019
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 11.94 Litomyšl 08.06.2019
150 m 17.60 Svitavy 01.06.2019
150 m 18.74 h Praha - Stromovka 27.01.2019
200 m 24.40 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
300 m 39.48 Jihlava 17.06.2018
300 m 39.86 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:55.09 Pardubice 17.05.2016
800 m 3:02.36 Litomyšl 04.09.2016
1500 m 6:18.48 Litomyšl 19.06.2016
3000 m 14:21.70 Ústí nad Orlicí 22.05.2016
60 m překážek 09.91 Pardubice 31.05.2017
60 m překážek 08.86 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m překážek 14.39 Svitavy 01.06.2019
200 m překážek 32.15 Pardubice 21.05.2017
sprintérský trojboj 1689 Litomyšl 04.08.2018
pohár rozhlasu 0702 Pardubice 25.04.2017
hod diskem 1kg 32.58 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
hod oštěpem 600g 34.34 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok daleký 6.40 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
skok daleký 6.55 h Praha - Strahov 02.02.2020
trojskok 10.86 Pardubice 04.05.2019
trojskok 13.11 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok o tyči 2.50 Ústí nad Orlicí 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 39.86 h Praha - Strahov 17.01.2020
60 m překážek 08.86 h Praha - Stromovka 28.01.2020
skok daleký 6.55 h Praha - Strahov 02.02.2020
trojskok 13.11 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci 11 Hranice 5.53
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F 4 Třebíč 5.70
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žci/F 4 Pardubice 5.79
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Žci/F 5 Pardubice 31.54
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) dálka/M/F 13 Čáslav 5.84
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/M/B04 3 Čáslav 25.88
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R02 6 Jablonec nad Nisou 12.47
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/J 8 Jablonec nad Nisou 5.74
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/M 7 Litomyšl 1689
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B03 1 Litomyšl 07.98
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B03 1 Litomyšl 12.53
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B03 1 Litomyšl 25.40
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/M 13 Ústí nad Orlicí 5.39
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FA 5 Litomyšl 07.99
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R01 3 Litomyšl 07.91
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci/F 4 Litomyšl 5.40
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Žci/B01 5 Litomyšl 15.64
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B5 3 Jihlava 39.48
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Dci Ústí nad Orlicí 5.66
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) dálka/Žci/F Svitavy NM
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žci/B02 1 Svitavy 19.14
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 100 m př./Žci/F Svitavy 16.28
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žci Chrudim 5.36
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žci/B04 2 Chrudim 40.68
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m př./Žci/B02 2 Chrudim 15.44
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R06 MS Praha - Strahov 08.09
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/B03 MS Praha - Strahov 42.86
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Žci/B01 3 Jablonec nad Nisou 09.47
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou 5.54
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B03 2 Jablonec nad Nisou 19.82
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 6 Praha-Stromovka 09.70
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 10 Praha-Stromovka 4.96
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) dálka/Dci Pardubice 5.06