Karta atleta

Export do excelu
  • Jeřábek Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Tomáš Korbel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
60 m 09.02 h Praha - Stromovka 2.12.2017
150 m 23.47 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
600 m 2:08.20 Praha - Radotín 20.6.2017
800 m 3:13.1 Praha - Jeseniova 6.10.2017
60 m překážek 13.5 Praha - Jeseniova 6.10.2017
pětiboj 0754 Praha - Jeseniova 6.10.2017
hod kriketovým míčkem 45.90 Praha-Jeseniova 21.9.2017
vrh koulí 3kg 07.21 Praha - Eden 14.9.2017
vrh koulí 3kg 07.43 h Praha - Stromovka 1.2.2017
vrh koulí 4kg 09.01 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
vrh koulí 4kg 07.97 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok daleký 3.82 Praha-Jeseniova 12.5.2016
skok daleký 4.20 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok vysoký 1.27 Praha-Jeseniova 21.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.20 h Praha - Stromovka 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 4kg/Žci/F 12 Praha - Přátelství 08.65
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B05 7 Praha - Přátelství 09.44
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Žci 5 Praha - Podvinný mlýn 09.01
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B02 4 Praha - Podvinný mlýn 08.72
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci 11 Praha - Děkanka 08.76
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R05 2 Praha - Děkanka 08.50
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žci/B02 5 Praha - Vokovice 08.90
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) koule 4kg/Žci Praha - Vokovice 08.02
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 4 Praha-Stromovka 08.80
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 7 Praha-Stromovka 08.77
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 31 Praha-Stromovka 3.66
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 4kg/Žci/F 14 Praha - Strahov 07.97