Karta atleta

Export do excelu
  • Sudlík Sebastian
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Jan Pleschinger
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 20.24 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
150 m 20.63 h Praha-Stromovka 7.2.2018
800 m 2:38.73 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 11.96 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 09.78 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m překážek 19.5 Praha-Stromovka 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 47.62 Praha - Jeseniova 14.9.2017
vrh koulí 3kg 08.18 Praha - Jeseniova 14.9.2017
vrh koulí 4kg 10.72 Praha - Děkanka 13.6.2019
vrh koulí 4kg 09.51 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.93 h Praha-Stromovka 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.04 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.19 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 09.81 h Praha - Stromovka 16.1.2019
vrh koulí 4kg 10.72 Praha - Děkanka 13.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 4kg/Žci/F 4 Praha-Stromovka 09.51
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žci/B01 2 Praha-Stromovka 09.78
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žci/B01 4 Praha-Stromovka 08.14
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žci/F 4 Praha-Stromovka 4.93
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žci/F 11 Praha-Stromovka 2:38.73
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 08.32
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 20.24
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žci/B3 4 Praha-Stromovka 19.5
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 Praha-Stromovka DNS
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 1 Praha-Stromovka 08.61
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B8 1 Praha-Stromovka 20.63
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B3 2 Praha-Stromovka 11.72
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 7 Praha-Stromovka 08.61
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R4 4 Praha - Strahov 08.53
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R4 4 Praha - Strahov 10.96
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 7 Praha - Stromovka 08.53
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B21 1 Praha - Stromovka 20.73