Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Sedlář
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Hřib Jakub
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.08 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.61 Brno 11.09.2018
60 m 07.55 h Ostrava 09.02.2019
100 m 12.23 Jihlava 19.05.2018
150 m 17.96 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 18.04 Otrokovice 05.09.2019
200 m 24.22 Znojmo 09.06.2019
200 m 24.75 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 38.03 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 37.14 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
400 m 53.86 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 53.95 Zlín 27.05.2020
800 m 2:10.55 Vyškov 11.07.2020
1500 m 4:54.88 Třinec 29.08.2020
40 yardů př. 06.60 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76) 09.86 Zlín 24.05.2017
60 m překážek (0.84) 09.55 h Ostrava 09.02.2019
100 m překážek (0.84) 15.5 Holešov 20.04.2019
200 m překážek (0.76) 29.78 Uherské Hradiště 05.09.2018
skok vysoký 1.49 h Otrokovice 06.01.2019
skok vysoký 1.43 Holešov 01.05.2019
skok daleký 5.65 Holešov 01.05.2019
skok daleký 5.87 h Otrokovice 09.01.2020
trojskok 11.55 h Otrokovice 06.02.2020
trojskok 11.62 Třinec 29.08.2020
vrh koulí 4kg 07.50 h Ostrava 21.01.2018
vrh koulí 4kg 10.67 Holešov 20.04.2019
hod diskem 1kg 29.73 Uherské Hradiště 18.06.2019
hod oštěpem 600g 28.67 Uherské Hradiště 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 49.70 Olomouc 28.05.2017
pohár rozhlasu 1691 Kroměříž 15.05.2019
pětiboj 2382 Olomouc 28.05.2017
sprintérský trojboj 1856 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m 07.61 Brno 11.09.2018
100 m 12.23 Jihlava 19.05.2018
150 m 19.04 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 18.56 Uherské Hradiště 29.05.2018
300 m 41.71 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 39.04 Brno 12.09.2018
200 m překážek (0.76) 29.78 Uherské Hradiště 05.09.2018
skok daleký 5.28 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 5.42 Jihlava 19.05.2018
vrh koulí 4kg 07.50 h Ostrava 21.01.2018
sprintérský trojboj 1856 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R1 7 Jablonec nad Nisou 39.74
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žci/B02 1 Hranice 39.05
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/R13 7 Brno 07.84
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žci/KD 4 Brno 5.47
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žci/FD Brno 07.61
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žci/B11 6 Brno 39.04
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 4 Uherské Hradiště 18.63
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci 4 Uherské Hradiště 29.78
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 4 Uherské Hradiště 08.00
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R02 5 Vyškov 12.44
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B02 Vyškov DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FB Vyškov DNS
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/B02 3 Přerov 07.84
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/M/B02 5 Přerov 18.98
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/M/B03 2 Přerov 39.57
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 Zlín DNS
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žci/F 6 Zlín 08.06
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žci/R01 5 Zlín 07.95
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žci/B02 Brno-Pod Palackého vrchem DNS
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 6 Brno-Pod Palackého vrchem 30.82
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/R03 2 Brno-Pod Palackého vrchem 07.82
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci/F 4 Uherské Hradiště 5.30
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 4 Uherské Hradiště 07.92
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 4 Uherské Hradiště 18.56
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) skok daleký/M 14 Jihlava 5.42
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/M/R02 7 Jihlava 12.23
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 3 Uherské Hradiště 18.29
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B03 1 Uherské Hradiště 07.78
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 1 Uherské Hradiště 29.96
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žci Přerov 1856
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Přerov 07.67
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žci/B01 1 Přerov 25.45
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žci/B01 1 Přerov 12.12
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 7 Ostrava 07.77
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava 5.15
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 2 Ostrava 07.79
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B3 Ostrava DNS
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R1 5 Ostrava - Vítkovice 07.82
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 07.71
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 5.28
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žci/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 07.82
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B2 5 Ostrava - Vítkovice 19.04
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B1 6 Ostrava - Vítkovice 41.71
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 7 Ostrava 08.00
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B3 6 Ostrava 19.12
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 27 Ostrava 07.50
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B4 4 Ostrava 42.09