Karta atleta

Export do excelu
  • Šolc Matěj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.28 Kladno 28.4.2019
150 m 23.41 Kladno 25.9.2016
150 m 19.01 h Praha - Strahov 13.1.2019
300 m 40.60 Kolín 27.5.2018
300 m 40.95 h Praha - Strahov 15.12.2018
800 m 2:05.78 Kolín 27.5.2018
800 m 2:06.75 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 2:52.93 Beroun 30.9.2017
1000 m 2:55.02 h Praha - Strahov 10.12.2017
1500 m 4:17.10 Domažlice 17.8.2019
1500 m 4:23.41 h Ostrava 2.3.2019
3000 m 09:45.22 h Praha - Stromovka 13.2.2019
60 m překážek 11.64 Slaný 14.5.2017
pětiboj 1771 Slaný 14.5.2017
hod kriketovým míčkem 52.12 Slaný 14.5.2017
skok daleký 4.00 Slaný 14.5.2017
Přespolní běh 10:42 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Kladno 28.4.2019
150 m 19.01 h Praha - Strahov 13.1.2019
800 m 2:08.65 Kladno 14.6.2019
800 m 2:06.75 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1500 m 4:17.10 Domažlice 17.8.2019
1500 m 4:23.41 h Ostrava 2.3.2019
3000 m 09:45.22 h Praha - Stromovka 13.2.2019
Přespolní běh 10:42 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žci/B10 1 Praha - Strahov 19.04
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žci/B5 2 Praha - Strahov 40.95
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 1 Praha-Stromovka 2:08.90
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Žci 7 Jablonec nad Nisou 4:30.61
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 1500 m/Žci/B1 2 Jihlava 4:20.10
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci/F Beroun 2:08.79
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žci/B01 3 Beroun 41.05
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B02 1 Kolín 40.60
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F Kolín 2:05.78
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žci/F Kladno 4:25.65
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 6 Kladno 08.34
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci 8 Dolní Dobrouč 10:46
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci/F 4 Ostrava 10:03.75
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 2:12.57
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B2 7 Praha-Stromovka 09:53.08
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žci/B4 1 Praha-Strahov 20.20
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 1500 m/Žci/F Praha-Strahov 4:38.41