Karta atleta

Export do excelu
  • Hála Jakub
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Dudáš Ondřej
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Kolín 08.05.2019
60 m 08.08 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 20.69 Kolín 18.06.2019
150 m 21.53 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 47.65 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 3:04.14 Třebíč 06.05.2017
1000 m 4:05.78 Praha - Děkanka 04.05.2019
60 m překážek 12.75 Třebíč 06.05.2017
60 m překážek 12.34 h Veletov 26.11.2017
100 m překážek 20.15 Praha - Děkanka 04.05.2019
200 m překážek 33.39 Kolín 14.06.2019
1500 m překážek 7:24.71 Třebíč 15.09.2018
pětiboj 0922 Třebíč 06.05.2017
devítiboj 2041 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod diskem 1kg 19.61 Vlašim 26.04.2019
hod oštěpem 500g 17.00 Vlašim 15.09.2017
hod oštěpem 600g 33.40 Kolín 31.08.2018
hod kriketovým míčkem 35.46 Třebíč 06.05.2017
vrh koulí 4kg 06.32 Kolín 25.04.2019
skok daleký 4.39 Kolín 01.05.2019
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok o tyči 2.60 Kolín 14.06.2019
skok o tyči 2.40 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok vysoký 1.33 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.20 h Veletov 26.11.2017
chůze dráha 3000 m 22:53.59 Praha - Eden 05.10.2019
Přespolní běh 0:12:21 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok o tyči 2.40 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B08 MS Praha - Strahov 47.65
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/J MS Praha - Strahov 2.10
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Žci 13= Hranice 2.01
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m př./Žci 11 Hranice 7:37.21
19.09.2018 Kolínská tyčkařská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/M 5 Kolín 2.00
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m př./Žci/F 4 Třebíč 7:24.71
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/Žci/F 9 Třebíč 1.80
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 10 Kolín 1.95
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci 5 Kolín 33.40
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 600g/Žci/F 18 Beroun 19.52
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) tyč/Žci/F Beroun NM
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R04 6 Kolín 09.06
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 19 Kolín 4.08
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/M/F 14 Kolín 4.03
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 Kladno DNS
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci 10 Kladno 3.87
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 4 Praha - Stromovka 09.45
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 5 Praha - Stromovka 24.30