Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Hrdlička
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Korbel Tomáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.29 h Praha - Stromovka 19.02.2017
60 m 07.84 Praha - Jeseniova 01.06.2020
150 m 19.55 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
150 m 18.42 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 39.19 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 54.94 h Praha - Stromovka 25.01.2020
400 m 53.89 Praha - Děkanka 20.06.2020
600 m 1:46.63 Praha - Jeseniova 24.04.2017
800 m 2:07.03 Praha - Eden 05.10.2019
800 m 2:06.13 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:08.47 Kladno 06.06.2017
1000 m 3:09.39 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1500 m 4:36.45 h Ostrava 02.03.2019
1500 m 4:25.25 Praha - Děkanka 09.05.2019
3000 m 10:30.09 h Ostrava 04.03.2018
3000 m 10:21.34 Hranice 06.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.0 Praha - Jeseniova 06.10.2017
skok vysoký 1.45 Praha - Jeseniova 01.06.2020
skok daleký 3.99 Praha-Stromovka 16.05.2018
skok daleký 5.09 h Praha - Strahov 17.01.2020
vrh koulí 3kg 07.95 Praha - Jeseniova 14.09.2017
hod kriketovým míčkem 32.82 Praha - Jeseniova 06.10.2017
pohár rozhlasu 0719 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1240 Praha - Jeseniova 06.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
150 m 19.55 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
800 m 2:11.14 Praha - Děkanka 11.06.2018
1500 m 5:00.91 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
1500 m 4:40.53 Praha - Eden 05.09.2018
3000 m 10:30.09 h Ostrava 04.03.2018
3000 m 10:21.34 Hranice 06.10.2018
skok daleký 4.21 h Praha-Stromovka 31.01.2018
skok daleký 3.99 Praha-Stromovka 16.05.2018
pohár rozhlasu 0652 Praha - Kotlářka 23.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 3000 m/Žci 4 Hranice 10:21.34
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 3000 m/Žci/F Praha - Eden 10:23.03
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 4:40.53
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 5 Praha - Podvinný mlýn 08.29
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B04 3 Praha - Podvinný mlýn 19.55
11.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žci/B01 5 Praha - Děkanka 2:11.14
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žci Praha - Děkanka 4:43.44
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R03 4 Praha - Děkanka 08.28
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žci/B03 1 Praha - Vokovice 08.27
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 800 m/Žci Praha - Vokovice 2:17.14
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 1500 m/Žci/B 6 Praha - Kotlářka 4:44.47
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žci Praha - Kotlářka 0652
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žci/F Praha-Stromovka 4:43.36
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 22 Praha-Stromovka 3.99
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B07 2 Praha - Eden 08.47
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci Praha - Eden 2:18.48
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 1500 m/Žci/B1 1 Praha - Jeseniova 4:48.13
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žci 19 Praha - Jeseniova 0630
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žci/F01 6 Praha - Jeseniova 3.95
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žci/F Praha - Jeseniova 2:25.87
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žci 4 Praha-Džbán 5:15
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci/F 9 Ostrava 10:30.09
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M/F 12 Jablonec nad Nisou 5:00.91
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 25 Praha-Stromovka 4.21
28.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 1500 m/Žci/F 5 Praha - Strahov 5:01.10
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 3000 m/Žci/F 4 Praha - Strahov 10:42.60