Karta atleta

Export do excelu
  • Tvrzník Antonín
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Ondřej Dudáš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.60 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m 08.75 h Veletov 3.2.2018
150 m 22.33 Kutná Hora 13.5.2016
150 m 19.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 44.86 Kolín 8.5.2018
300 m 44.29 h Praha - Strahov 8.12.2018
800 m 2:37.07 Kolín 14.5.2017
800 m 2:50.94 h Veletov 29.11.2015
1000 m 3:20.41 Praha - Děkanka 4.5.2019
1500 m 5:34.32 Kolín 16.5.2018
60 m překážek 10.22 Čáslav 6.9.2017
60 m překážek 09.58 h Nymburk 18.2.2019
100 m překážek 15.44 Kladno 12.5.2019
200 m překážek 32.14 Kladno 27.4.2018
1500 m překážek 5:38.36 Pardubice 14.9.2019
pohár rozhlasu 0679 Kolín 3.5.2017
pětiboj 1912 Kolín 14.5.2017
devítiboj 3418 Praha - Děkanka 4.5.2019
čtyřboj 1670 Praha-Strahov 2.6.2016
hod diskem 1kg 25.83 Vlašim 26.4.2019
hod oštěpem 500g 30.70 Vlašim 15.9.2017
hod oštěpem 600g 38.32 Čáslav 24.5.2019
hod kriketovým míčkem 66.30 Kolín 20.9.2018
vrh koulí 2kg 08.32 h Veletov 21.1.2017
vrh koulí 3kg 06.43 h Veletov 29.11.2015
vrh koulí 4kg 08.52 Kolín 25.4.2019
skok daleký 4.99 Brno 26.6.2017
skok daleký 4.75 h Praha - Strahov 13.1.2019
skok o tyči 3.40 Kolín 14.6.2019
skok o tyči 2.75 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.60 Kolín 3.6.2019
skok vysoký 1.55 h Kolín 7.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 Praha - Děkanka 4.5.2019
150 m 19.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
1000 m 3:20.41 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 09.58 h Nymburk 18.2.2019
100 m překážek 15.44 Kladno 12.5.2019
200 m překážek 33.60 Čáslav 24.5.2019
1500 m překážek 5:38.36 Pardubice 14.9.2019
devítiboj 3418 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 1kg 25.83 Vlašim 26.4.2019
hod oštěpem 600g 38.32 Čáslav 24.5.2019
vrh koulí 4kg 08.52 Kolín 25.4.2019
skok daleký 4.92 Kolín 1.5.2019
skok daleký 4.75 h Praha - Strahov 13.1.2019
skok o tyči 3.40 Kolín 14.6.2019
skok o tyči 2.75 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.60 Kolín 3.6.2019
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 13.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B06 3 Praha - Strahov 44.29
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/J 8 Praha - Strahov 1.90
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci Kolín 1.55
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci 16 Hranice 35.43
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Žci 6 Hranice 2.81
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m př./Žci 7 Hranice 5:55.01
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žci 7 Kolín 1525
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žci 32 Kolín 08.87
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 1000 m/Žci 7 Kolín 3:22.54
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) kriket/Žci Kolín 66.30
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) výška/Žci 7= Kolín 1.35
19.09.2018 Kolínská tyčkařská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/M 4 Kolín 2.40
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 600g/Žci/F 10 Třebíč 29.74
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/Žci/F 2= Třebíč 2.40
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/F 15 Brno 30.39
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žci/FB 19 Brno 1.43
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B02 4 Kolín 33.29
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 4 Kolín 2.50
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci 7 Kolín 31.81
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/M 8= Kolín 1.45
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci Kolín 31.40
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 600g/Žci/F 9 Beroun 31.74
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) tyč/Žci/F 5 Beroun 2.40
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žci/F 8 Beroun 1.48
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm Kolín 1.55
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 4 Kolín 2.50
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F Kolín DNS
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R01 5 Kolín 16.89
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci 4 Kolín 36.39
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žci 9 Kolín 1.52
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žci Kolín 0404
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1500 m/Žci/B03 14 Kolín 5:34.32
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci 5 Kolín 3141
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B02 3 Kolín 08.67
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci Kolín 35.81
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci 4 Kolín 1.51
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 5 Kolín 2.30
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 6 Kolín 4.41
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci 6 Kolín 07.19
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci 7 Kolín 14.99
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B01 3 Kolín 16.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci/F 5 Kolín 3:26.39
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žci/B03 4 Kolín 44.86
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) oštěp 600g/Žci 5 Kolín 33.85
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/Žci 9 Kolín 4.85
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m př./Žci 4 Kolín 17.77
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) výška/M/F 8 Kolín 1.47
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B03 3 Kladno 32.14
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) tyč/Žci/F 4 Kladno 2.40
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci 8 Kladno 4.74
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B3 MS Veletov 08.75
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci/B1 3 Veletov 10.17
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci MS Veletov 1.55
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B4 1 Praha-Stromovka 09.87
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B25 1 Praha-Stromovka 08.78
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) výška/Dci Pardubice 1.48
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) dálka/Dci 5 Pardubice 4.30
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žci/R4 5 Praha-Strahov 08.76
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) dálka/Žci/F 15 Praha-Strahov 4.70
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) výška/Žci/F 9 Praha-Strahov 1.50
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 2 Praha - Stromovka 20.71
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žci 7 Praha - Stromovka 1.48