Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Blažková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub AK Tišnov, z.s.
  • Trenér: Sebera Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 2 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
60 m 07.62 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 11.82 Svitavy 01.06.2020
150 m 19.00 h Ostrava 03.03.2019
150 m 18.54 Kolín 22.09.2019
200 m 24.84 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 24.50 Znojmo 28.06.2020
300 m 40.37 Brno 11.09.2019
300 m 42.06 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 68.37 Brno 07.08.2017
800 m 2:34.10 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.57 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 14.68 Svitavy 01.06.2020
skok vysoký 1.48 Olomouc 08.05.2018
skok vysoký 1.47 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.50 Vyškov 11.05.2017
skok daleký 4.80 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
vrh koulí 3kg 07.56 Brno - Horníkova 12.07.2018
vrh koulí 3kg 07.53 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod oštěpem 500g 12.20 Brno - Horníkova 12.07.2018
pohár rozhlasu 1444 Moravská Slávie Brno 10.05.2018
pětiboj 0000 Blansko 29.04.2018
pětiboj hala [Zky] 2788 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sprintérský trojboj 2617 Třebíč 04.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 08.02 Brno 11.09.2018
100 m 13.51 Blansko 29.04.2018
150 m 19.91 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
200 m 26.92 Hodonín 08.09.2018
300 m 42.36 h Ostrava 03.03.2018
300 m 42.29 Brno 12.09.2018
800 m 2:38.01 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.57 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.01 Brno 11.09.2018
skok vysoký 1.34 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.48 Olomouc 08.05.2018
skok daleký 4.80 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
skok daleký 4.35 Olomouc 08.05.2018
vrh koulí 3kg 05.89 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 07.56 Brno - Horníkova 12.07.2018
hod oštěpem 500g 12.20 Brno - Horníkova 12.07.2018
pohár rozhlasu 1444 Moravská Slávie Brno 11.05.2018
pětiboj 0000 Blansko 30.04.2018
pětiboj hala [Zky] 2382 h Ostrava 13.01.2018
sprintérský trojboj 2163 Hodonín 09.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 43.13
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R04 1 Ostrava - Vítkovice 08.06
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 1 Ostrava - Vítkovice 09.82
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 08.02
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 09.57
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R3 3 Jablonec nad Nisou 08.03
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 43.34
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KF 1 Brno 5.01
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R13 1 Brno 08.02
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/FC Brno 08.03
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R10 3 Brno 18.01
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B12 4 Brno 42.29
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) sprintérský trojboj/Žky Hodonín 2163
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Hodonín 08.21
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Žky/B01 2 Hodonín 13.65
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Žky/B01 1 Hodonín 26.92
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Dky 4 Brno - Horníkova 12.20
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Dky 4 Brno - Horníkova 07.56
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 60 m/Ž/B02 1 Brno - Horníkova 08.47
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R01 3 Brno-Pod Palackého vrchem 07.97
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/F 7 Brno-Pod Palackého vrchem 08.49
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žky/FA 6 Vyškov 08.65
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žky/R04 1 Vyškov 08.42
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m/Žky/B01 Vyškov DNS
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žky/F 4 Vyškov 4.62
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) 60 m/Žky Moravská Slávie Brno 07.7
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) skok vysoký/Žky Moravská Slávie Brno 1.46
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV (Mgr. František Markus, f.markus@seznam.cz, 737368616) pohár rozhlasu/Žky Moravská Slávie Brno 1444
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žky/B01 2 Olomouc 08.07
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) skok daleký/Žky 4 Olomouc 4.35
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc 1.48
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žky/B01 1 Blansko 08.19
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Žky/B01 1 Blansko 13.51
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Žky/B01 1 Blansko 27.72
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) pětiboj/Žkm Blansko 0000
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žkm Blansko 08.19
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Žkm Blansko 27.72
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Žkm Blansko 13.51
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žky/F 8 Brno 4.63
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/B01 1 Brno 08.18
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R1 2 Ostrava 08.04
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R1 2 Ostrava 42.36
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 5 Ostrava 08.00
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R2 1 Ostrava - Vítkovice 08.09
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 08.00
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 19.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Ostrava - Vítkovice 42.89
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 17 Ostrava - Vítkovice 4.73
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.39
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R2 1 Olomouc 08.24
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Olomouc 10.36
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 2 Olomouc 10.27
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/FA 8 Olomouc 4.71
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 15 Ostrava 2382
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 4 Ostrava 10.23
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 9= Ostrava 1.34
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 36 Ostrava 05.89
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 19 Ostrava 4.40
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 1 Ostrava 2:38.01
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 Ostrava - Vítkovice DQ
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R 2 Ostrava - Vítkovice 10.39
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 44.37
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B4 1 Ostrava - Vítkovice 20.83
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R 2 Brno-Nový Lískovec 08.44
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/FA Brno-Nový Lískovec 08.36
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žky Brno-Nový Lískovec 4.80