Karta atleta

Export do excelu
  • Hanáková Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.05 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.23 Opava 10.10.2018
60 m 09.35 h Ostrava 21.01.2018
100 m 14.95 Břeclav 15.08.2018
150 m 22.06 Třinec 11.05.2019
150 m 22.90 h Ostrava 21.01.2018
300 m 52.11 Uherské Hradiště 05.09.2018
800 m 2:54.34 Třinec 12.05.2018
800 m 2:43.69 h Ostrava 03.02.2017
40 yardů př. 06.55 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek 11.10 Zlín 10.05.2017
60 m překážek 10.06 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m překážek 16.56 Třinec 12.05.2018
pohár rozhlasu 1102 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1934 Třinec 07.05.2017
pětiboj hala 2748 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sedmiboj 3590 Třinec 12.05.2018
čtyřboj 1988 Opava 10.10.2018
hod diskem 0,75kg 24.96 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod diskem 1kg 18.14 Ostrava 25.08.2019
hod kladivem 3kg 19.34 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod oštěpem 400g 36.24 Hranice 01.10.2017
hod oštěpem 500g 35.77 Třinec 12.05.2018
hod oštěpem 600g 29.54 Hranice 09.06.2018
hod kriketovým míčkem 41.12 Zlín 24.05.2017
vrh koulí 2kg 09.45 Zlín 24.05.2017
vrh koulí 2kg 09.88 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.25 Otrokovice 05.09.2019
vrh koulí 3kg 09.42 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 4.58 Třinec 12.05.2018
skok daleký 4.56 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok o tyči 2.82 Uherské Hradiště 18.06.2019
skok o tyči 2.85 h Ostrava 02.03.2019
skok vysoký 1.56 Uherské Hradiště 23.05.2019
skok vysoký 1.56 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky/F Ostrava - Vítkovice 1.54
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žky/F 4= Ostrava - Vítkovice 2.60
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R04 5 Ostrava - Vítkovice 10.40
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 18 Opava 1988
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) výška/Žky Opava 1.54
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) koule 3kg/Žky 9 Opava 08.27
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B05 7 Opava 09.23
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B02 5 Opava 2:56.77
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žky 19= Jablonec nad Nisou 2.38
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 500g/Žky 18 Jablonec nad Nisou 27.78
16.09.2018 Kontrolní zavody v tyči (SKM Valašské Meziříčí) tyč/Ž/F Valašské Meziříčí 2.54
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Jky/F MB Ostrava - Vítkovice 2.53
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žky/R9 6 Brno 17.74
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žky/FC 10 Brno 1.48
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FB 13 Brno 28.16
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B02 4 Uherské Hradiště 52.11
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky MS Uherské Hradiště 2.61
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky MS Uherské Hradiště 25.90
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky Uherské Hradiště 1.53
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) tyč/Ž/F 4= Šumperk 2.42
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) výška/Ž/F 10 Šumperk 1.43
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) oštěp 500g/Žky/F Zlín 27.75
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) výška/Žky/F Zlín 1.50
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 4 Břeclav 4.39
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky/F Břeclav 08.16
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B01 6 Břeclav 14.95
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 500g/Žky/F 20 Jihlava 26.33
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) tyč/Ž/F 4= Hranice 2.22
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 7 Hranice 29.54
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) oštěp 500g/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem 31.96
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žky/R02 4 Brno-Pod Palackého vrchem 16.83
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) tyč/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem NM
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B01 2 Uherské Hradiště 17.45
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky/F Uherské Hradiště 1.45
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky/F Uherské Hradiště 2.30
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky/F Uherské Hradiště 2.01
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky Uherské Hradiště DNS
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F Uherské Hradiště 32.70
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 6 Třinec 3590
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 15 Třinec 2:54.34
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 6 Třinec 16.56
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F Třinec 35.77
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F Třinec 08.32
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 9 Třinec 4.58
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4= Třinec 1.43
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B02 6 Třinec 22.33
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B02 3 Uherské Hradiště 17.85
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky Uherské Hradiště 31.69
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky Uherské Hradiště 1.51
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) výška/Žky 8 Valašské Meziříčí 1.40
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/R2 4 Ostrava - Vítkovice 10.81
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) výška/Žky/F Ostrava - Vítkovice 1.48
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žky/F 16 Ostrava - Vítkovice 4.32
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R4 6 Ostrava - Vítkovice 10.82
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 9= Ostrava - Vítkovice 1.41
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R6 6 Ostrava 09.35
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B9 6 Ostrava 22.90
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R3 4 Ostrava 10.96