Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Dutková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 08.47 Opava 03.05.2018
150 m 21.11 Opava 11.05.2017
150 m 20.95 h Ostrava 21.01.2018
200 m 30.74 Ostrava 18.09.2019
300 m 49.08 h Ostrava 08.01.2017
800 m 2:50.73 Opava 26.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.54 Ostrava - Poruba 24.06.2017
skok daleký 4.22 h Ostrava 11.02.2017
skok daleký 4.48 Opava 26.09.2018
vrh koulí 2kg 08.64 h Ostrava 11.02.2017
vrh koulí 2kg 08.14 Ostrava 14.09.2017
vrh koulí 3kg 08.34 Ostrava - Porubská 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.20 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pohár rozhlasu 0000 Ostrava - Porubská 10.05.2018
středoškolský pohár 1793 Ostrava 18.09.2019
pětiboj 1686 Ostrava - Poruba 24.06.2017
čtyřboj 1876 Opava 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.57 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 08.47 Opava 03.05.2018
150 m 20.95 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.34 Třinec 04.09.2018
800 m 2:50.73 Opava 26.09.2018
skok daleký 4.48 Opava 26.09.2018
vrh koulí 3kg 08.34 Ostrava - Porubská 10.05.2018
pohár rozhlasu 0000 Ostrava - Porubská 10.05.2018
čtyřboj 1876 Opava 26.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R05 MS Hranice 08.50
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žky 10= Opava 1876
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky 4 Opava 2:50.73
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 3 Opava 08.57
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 14 Opava 06.70
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky 5 Opava 4.48
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B04 3 Hranice 21.61
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FC 11 Brno 06.94
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R18 7 Brno 08.70
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B05 3 Třinec 21.34
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B02 5 Třinec 08.68
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) vrh koulí 3kg/Žky 8 Ostrava - Porubská 08.34
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) pohár rozhlasu/Žky Ostrava - Porubská 0000
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 2 Opava 08.47
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 17 Opava 06.76
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B01 3 Frýdek-Místek 08.68
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B2 5 Ostrava 21.09
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R4 3 Ostrava - Vítkovice 08.57
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R5 5 Ostrava 08.64
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B6 4 Ostrava 20.95