Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Polášková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Brázdil Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 895 945
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.49 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.12 Uherské Hradiště 18.06.2019
60 m 07.97 h Olomouc 18.01.2020
100 m 14.24 Uherské Hradiště 28.09.2016
150 m 20.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 18.93 Uherské Hradiště 01.06.2020
200 m 26.46 Uherské Hradiště 16.05.2020
800 m 2:43.32 Olomouc 28.05.2017
40 yardů př. 05.99 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.60 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 08.92 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.40 Praha - Eden 05.10.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.33 Vyškov 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 29.78 Kolín 22.09.2019
skok vysoký 1.51 Uherské Hradiště 11.05.2018
skok vysoký 1.45 h Uherské Hradiště 20.12.2019
skok daleký 5.85 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.81 Olomouc 04.07.2020
trojskok 12.19 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 11.74 Opava 23.06.2020
hod kriketovým míčkem 44.75 Olomouc 28.05.2017
pohár rozhlasu 1802 Kladno 06.06.2017
hod plným míčem 2kg 10.22 h Uherské Hradiště 21.12.2018
středoškolský pohár 2631 Uherské Hradiště 09.10.2019
pětiboj 2852 Olomouc 28.05.2017
trojboj 1382 Zlín 06.08.2016
sprintérský trojboj 2527 Uherské Hradiště 28.05.2020
30 m 04.64 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Ostrava 21.01.2018
200 m 27.64 Břeclav 25.08.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.12 h Ostrava 03.03.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.41 Jihlava 17.06.2018
200 m překážek (0.76) 30.35 Uherské Hradiště 15.08.2018
skok vysoký 1.51 Uherské Hradiště 11.05.2018
skok vysoký 1.40 h Uherské Hradiště 21.12.2018
skok daleký 5.32 Uherské Hradiště 30.06.2018
skok daleký 5.27 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
pohár rozhlasu 1172 Uherské Hradiště 11.05.2018
hod plným míčem 2kg 10.22 h Uherské Hradiště 21.12.2018
30 m 04.64 h Uherské Hradiště 21.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žky/F Uherské Hradiště 04.64
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod plným míčem 2kg/Žky/F Uherské Hradiště 10.22
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žky/F Uherské Hradiště 1.40
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R08 1 Ostrava - Vítkovice 08.20
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F Ostrava - Vítkovice 5.27
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.28
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky Hranice 5.09
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Hranice 15.49
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Hranice 31.53
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 5 Jablonec nad Nisou 15.36
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/R1 3 Jablonec nad Nisou 30.59
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Hranice 30.53
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky Hranice 5.19
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Hranice 15.68
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 30.84
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 15.44
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B05 MS Břeclav 27.64
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 5 Břeclav 5.14
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Zlín 31.70
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F Uherské Hradiště 5.42
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/F Uherské Hradiště 30.35
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 6 Uherské Hradiště 5.40
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 1 Jihlava 15.41
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žky Olomouc 5.25
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok vysoký/Žky 18 Olomouc 1.40
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žky 22 Olomouc 1140
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žky Olomouc 0000
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž/F 11 Třinec 5.13
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žky/F 5 Brno-Pod Palackého vrchem 5.20
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Brno-Pod Palackého vrchem 30.24
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 31.79
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 16.28
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok daleký/Žky/F Uherské Hradiště 5.25
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žky/F 6 Uherské Hradiště 1.42
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žky Uherské Hradiště 1162
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 9 Opava 5.15
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky/F Uherské Hradiště 5.01
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žky Uherské Hradiště 1.40
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 31.16
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žky Uherské Hradiště 1.51
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok daleký/Žky Uherské Hradiště 4.93
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žky Uherské Hradiště 1172
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 3 Ostrava 09.12
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F 6 Ostrava 5.18
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 7 Ostrava 09.23
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA 5 Olomouc 4.95
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Olomouc 09.44
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Olomouc 09.29
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Ostrava - Vítkovice 09.62
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Ostrava - Vítkovice 09.44
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 5.02
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.43
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Olomouc 09.52
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/FA 4 Olomouc 4.99
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R4 1 Ostrava 08.20
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 5 Ostrava 08.20
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F1 6 Ostrava 5.11
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA Olomouc 4.99
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.65
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R07 1 Olomouc 09.49