Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Havlová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Kubeš Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.02 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 09.24 Plzeň 28.08.2019
150 m 22.67 Klatovy 14.06.2018
150 m 21.91 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 29.49 Vlašim 23.08.2020
300 m 47.12 h Praha - Stromovka 17.02.2019
300 m 46.86 Domažlice 16.08.2020
400 m 65.21 Vlašim 23.08.2020
600 m 1:52.19 Vlašim 28.09.2017
800 m 2:38.75 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:35.80 Karlovy Vary 27.06.2020
1000 m 3:28.47 Nýřany 29.08.2018
1500 m 5:37.70 Stříbro 10.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.10 h Praha - Stromovka 17.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.21 Stříbro 01.06.2019
200 m překážek (0.76) 34.45 Domažlice 12.06.2019
300 m překážek (0.76) 51.83 České Budějovice 30.08.2020
skok vysoký 1.26 Plzeň (Skvrňany) 17.09.2017
skok o tyči 1.80 Plzeň 06.09.2018
skok daleký 3.77 Stříbro 03.06.2018
skok daleký 4.20 h Plzeň 27.01.2019
chůze dráha 3000 m 21:14.64 Jablonec nad Nisou 15.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.23 h Plzeň 21.01.2018
60 m 09.29 Stříbro 03.06.2018
150 m 22.67 Klatovy 14.06.2018
800 m 2:38.75 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:40.69 Domažlice 18.08.2018
1000 m 3:28.47 Nýřany 29.08.2018
1500 m 5:44.02 Plzeň 06.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.59 h Plzeň 11.02.2018
skok o tyči 1.80 Plzeň 06.09.2018
skok daleký 3.90 h Plzeň 11.02.2018
skok daleký 3.77 Stříbro 03.06.2018
chůze dráha 3000 m 21:14.64 Jablonec nad Nisou 15.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Dky/F 11 Jablonec nad Nisou 21:14.64
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Žky MS Plzeň 1.80
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Žky/F MS Plzeň 5:44.02
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 1000 m/Ž/F 4 Nýřany 3:28.47
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/Ž/B02 6 Sušice 2:41.86
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 800 m/Žky 6 Domažlice 2:40.69
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B04 3 Klatovy 22.67
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B02 4 Klatovy 2:46.52
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žky 16 Stříbro 3.77
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žky/F 9 Stříbro 6:00.86
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R5 5 Stříbro 09.29
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž/F 12 Praha - Děkanka 5:46.73
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 800 m/Žky/F 9 Domažlice 2:44.21
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky 53 Dolní Dobrouč 14:19
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žky/B01 3 Praha - Stromovka 2:40.49
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/R03 6 Praha - Stromovka 09.23
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žky 14 Plzeň 3.90
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B06 2 Plzeň 09.35
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 3 Plzeň 11.59
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 9 Praha-Stromovka 2:38.75
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R3 2 Plzeň 09.23
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 2 Plzeň 11.60
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 15 Plzeň 3.70