Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Brcková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Novák Pavel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.65 h Nová Včelnice 21.02.2015
50 m 08.64 České Budějovice 27.09.2015
60 m 09.54 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m 08.78 Brno 11.09.2018
100 m 14.33 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
150 m 24.81 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 21.31 Nová Včelnice 05.05.2018
200 m 28.95 Písek 25.05.2019
300 m 57.75 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
300 m 52.94 Tábor 21.05.2016
400 m 68.93 Vlašim 22.06.2019
600 m 2:02.00 Písek 22.05.2016
600 m 2:05.00 h Praha-Stromovka 03.12.2016
800 m 2:39.51 h Praha - Stromovka 27.01.2018
800 m 2:35.04 Nová Včelnice 06.05.2018
1500 m 5:40.54 h Praha - Strahov 10.02.2018
1500 m 5:31.13 Praha - Děkanka 20.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.58 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.32 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 10.06 h Praha - Strahov 19.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.15 h Praha - Strahov 16.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.46 Písek 25.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.78 České Budějovice 08.09.2019
200 m překážek (0.76) 32.51 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
300 m překážek (0.76) 53.75 České Budějovice 30.08.2020
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018
skok vysoký 1.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
skok daleký 4.19 České Budějovice 23.06.2017
skok daleký 4.17 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 2kg 07.49 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 2kg 08.17 České Budějovice 08.10.2017
vrh koulí 3kg 07.53 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 08.11 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod oštěpem 500g 23.66 České Budějovice 01.06.2020
hod oštěpem 600g 22.38 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 37.40 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
hod plným míčem 1kg 6.19 České Budějovice 25.09.2014
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
pětiboj 1864 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2290 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 3329 Nová Včelnice 06.05.2018
čtyřboj 1592 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
čtyřboj 1180 České Budějovice 27.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Brno 11.09.2018
100 m 14.33 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
150 m 21.31 Nová Včelnice 05.05.2018
800 m 2:39.51 h Praha - Stromovka 27.01.2018
800 m 2:35.04 Nová Včelnice 06.05.2018
1500 m 5:40.54 h Praha - Strahov 10.02.2018
1500 m 5:31.13 Praha - Děkanka 20.05.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.24 h Praha - Stromovka 27.01.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.18 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 17.49 Brno 11.09.2018
200 m překážek (0.76) 34.10 Písek 03.06.2018
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018
skok vysoký 1.44 Nová Včelnice 05.05.2018
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok daleký 4.02 Nová Včelnice 06.05.2018
vrh koulí 3kg 07.95 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
hod oštěpem 500g 20.71 Nová Včelnice 06.05.2018
sedmiboj [Zky] 3329 Nová Včelnice 06.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 5 Praha-Stromovka 10.18
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 8 Praha-Stromovka 1.40
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 9 Praha-Stromovka 2:43.21
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky České Budějovice - Čtyři Dvory 2:43.25
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 1.41
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky České Budějovice - Čtyři Dvory 07.95
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky České Budějovice - Čtyři Dvory 17.49
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m/Žky České Budějovice - Čtyři Dvory 14.33
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FC 7 Brno 07.67
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R28 1 Brno 08.78
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R12 1 Brno 17.49
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FD Brno 1.43
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žky/F2 4 Brno 5:43.06
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Písek 34.10
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/Žky/B 3 Písek 5:55.11
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Žky/F 6= Písek 1.38
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž/F 7 Praha - Děkanka 5:31.13
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) sedmiboj [Zky]/Žky 6 Nová Včelnice 3329
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B02 1 Nová Včelnice 21.31
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 3 Nová Včelnice 17.61
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žky 4 Nová Včelnice 1.44
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žky 13 Nová Včelnice 4.02
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Žky 13 Nová Včelnice 07.55
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 500g/Žky/F 8 Nová Včelnice 20.71
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žky/B02 3 Nová Včelnice 2:35.04
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 2:47.14
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 10.60
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky 4 Jablonec nad Nisou 1.45
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žky/F 8= Praha - Stromovka 1.31
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žky/B01 MS Praha - Stromovka 2:46.57
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 MS Praha - Stromovka 10.60
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Strahov 10.49
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky/F Praha - Strahov 5:40.54
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky/F 6 Praha - Strahov 1.41
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 800 m/Dky/B01 7 Praha - Stromovka 2:39.51
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) skok vysoký/Dky/F 10 Praha - Stromovka 1.41
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Praha - Stromovka 10.24
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha - Strahov 10.56
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B1 9 Praha - Strahov 2:45.06
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Žky/F 30 Praha - Strahov 4.07
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 1500 m/Žky/B2 MS Praha-Strahov 5:47.68
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 MS Praha-Strahov 10.87
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok vysoký/Žky/F MS Praha-Strahov 1.41