Karta atleta

Export do excelu
  • Pecková Karolína
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Zdeněk Talácko
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 Brno 26.6.2017
60 m 08.31 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 19.80 Praha - Kotlářka 7.6.2017
150 m 20.24 h Praha-Strahov 18.1.2019
300 m 48.01 h Praha-Stromovka 3.12.2016
600 m 2:00.65 Praha-Stromovka 21.6.2016
800 m 2:47.15 Praha - Přátelství 30.5.2017
60 m překážek 10.84 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
200 m překážek 36.96 Praha - ZŠ Mazurská 6.9.2018
pohár rozhlasu 1705 Stadion Přátelství 10.5.2019
pětiboj 2397 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 34.38 Praha - Přátelství 30.5.2017
vrh koulí 2kg 07.03 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
vrh koulí 3kg 05.68 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
skok daleký 4.51 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok daleký 3.78 h Praha-Strahov 6.12.2016
skok vysoký 1.41 Praha - Děkanka 9.5.2019
Přespolní běh 4:43.2 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.39 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.31 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 20.41 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 20.24 h Praha-Strahov 18.1.2019
pohár rozhlasu 1705 Stadion Přátelství 10.5.2019
skok vysoký 1.41 Praha - Děkanka 9.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B6 2 Praha - Strahov 20.56
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žky/R3 4 Praha - Strahov 08.45
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 08.36
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 2 Praha-Stromovka 20.30
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 6 Praha - Eden 08.74
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B02 5 Praha - Eden 21.59
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) 200 m př./Žky/B02 1 Praha - ZŠ Mazurská 36.96
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) 60 m/Žky/B01 3 Praha - ZŠ Mazurská 09.01
29.08.2018 1. kolo finále B MPD staršího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Praha - Vokovice 08.73
29.08.2018 1. kolo finále B MPD staršího žactva (SK Aktis Praha z.s.) dálka/Žky Praha - Vokovice 4.23
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) výška/Žky 5 Praha - Stadion mládeže 1.38
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 10 Praha - Stadion mládeže 05.68
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B02 Praha - Děkanka DNS
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 Praha - Děkanka DNS
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B02 4 Praha - Eden 20.57
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Eden 08.44
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B04 3 Praha - Eden 20.40
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 08.25
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B01 6 Praha-Juliska 20.62
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B01 4 Praha-Juliska 08.56
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B02 7 Jablonec nad Nisou 08.63