Karta atleta

Export do excelu
  • Černošková Linda
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 Olomouc 24.5.2018
60 m 08.67 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 20.59 Šumperk 31.5.2018
150 m 21.59 h Ostrava 3.2.2017
300 m 56.09 Šumperk 17.5.2016
800 m 3:06.26 Šumperk 29.9.2016
60 m překážek 12.13 Olomouc 8.6.2016
pohár rozhlasu 0922 Olomouc 9.5.2017
pětiboj 1509 Šumperk 29.9.2016
hod kriketovým míčkem 23.80 Olomouc 7.6.2017
skok daleký 3.98 Olomouc 1.6.2016
skok daleký 3.71 h Olomouc 12.2.2016
skok vysoký 1.35 Olomouc 15.9.2016
skok vysoký 1.30 h Olomouc 2.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Olomouc 8.5.2019
60 m 08.67 h Olomouc 22.2.2019
150 m 21.18 Šumperk 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Přerov 21.21
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 8 Přerov 08.60
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Šumperk 20.59
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B01 5 Šumperk 08.58
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 60 m/Žky/B01 1 Olomouc 08.43
24.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Rakowski Zdeněk, zrakowski@atletika.cz, 777140357) poharR/Žky 60 Olomouc 0000
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Olomouc 20.75
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B01 6 Olomouc 08.75
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žky/B1 4 Olomouc 08.65
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) výška/Žky 14= Olomouc 1.24
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žky/B02 3 Olomouc 08.55
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Ž/B01 3 Olomouc 08.66
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R04 Olomouc DNS
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R5 5 Ostrava - Vítkovice 08.67
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R4 2 Olomouc 08.80
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R7 3 Ostrava 08.77
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B8 5 Ostrava 21.75
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R06 1 Olomouc 08.78