Karta atleta

Export do excelu
  • Homolková Valentýna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Martin Fiala
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Třinec 7.5.2017
60 m 09.31 h Ostrava 8.1.2017
150 m 23.98 Třinec 5.5.2016
150 m 24.31 h Ostrava 1.3.2016
800 m 2:56.35 Ostrava 17.5.2016
800 m 3:00.38 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 10.57 Opava 11.5.2017
60 m překážek 10.38 h Ostrava 13.1.2018
200 m překážek 34.59 Frýdek-Místek 16.5.2018
pohár rozhlasu 1117 Olomouc 12.6.2018
pětiboj 2074 Třinec 7.5.2017
pětiboj hala 2220 h Ostrava 13.1.2018
hod kriketovým míčkem 22.94 Třinec 7.5.2017
vrh koulí 3kg 06.32 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.60 Plzeň 11.6.2019
skok daleký 5.15 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.50 Ostrava - Porubská 14.5.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava 9.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0729 Plzeň 11.6.2019
skok daleký 5.60 Plzeň 11.6.2019
skok daleký 5.15 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.50 Ostrava - Porubská 14.5.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava 9.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky 9 Hranice 4.81
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky 15= Hranice 1.40
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky 7 Hranice 5.05
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky 7 Hranice 1.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žky/KE 16 Brno 4.73
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žky/FD Brno 1.48
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 6 Třinec 1.41
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 6 Třinec 4.81
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žky 4 Frýdek-Místek 1.47
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky 4 Frýdek-Místek 5.02
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky 4 Olomouc 5.01
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výška/Žky 14 Olomouc 1.44
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 24 Olomouc 1117
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 11 Brno-Pod Palackého vrchem 4.87
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) výška/Žky 7= Opava 1.44
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) dálka/Žky 5 Opava 4.97
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žky 19 Opava 1106
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 9 Třinec 1.35
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F Třinec 5.10
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B01 4 Frýdek-Místek 34.59
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 4 Frýdek-Místek 4.97
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) dálka/Žky Ostrava - Porubská 4.85
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) výška/Žky Ostrava - Porubská 1.46
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žky Ostrava - Porubská 1096
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 4 Opava 5.14
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/R2 3 Ostrava - Vítkovice 10.64
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žky/F 13 Ostrava - Vítkovice 4.56
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 22 Ostrava 2220
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B4 2 Ostrava 10.38
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 11 Ostrava 1.34
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 30 Ostrava 06.32
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 12= Ostrava 4.68
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 12 Ostrava 3:00.38