Karta atleta

Export do excelu
  • Sojková Hana
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.01 Praha 29.06.2016
60 m 08.90 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 22.55 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
150 m 23.12 h Praha-Stromovka 10.02.2016
800 m 3:25.69 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 11.59 Praha-Stromovka 22.09.2016
60 m překážek 10.93 h Praha-Stromovka 31.01.2018
pětiboj 1687 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
hod diskem 0,75kg 20.17 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod kladivem 3kg 31.95 Praha - Vinohrady 10.05.2019
hod oštěpem 500g 19.39 Praha - Juliska 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.69 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 07.92 Praha-Jeseniova 07.09.2017
vrh koulí 3kg 05.92 Praha-Stromovka 16.05.2018
skok daleký 3.95 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
skok vysoký 1.15 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
Přespolní běh 5:15.7 Praha - Vítkov 29.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 h Praha - Stromovka 09.01.2019
hod diskem 0,75kg 20.17 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod kladivem 3kg 31.95 Praha - Vinohrady 10.05.2019
hod oštěpem 500g 19.39 Praha - Juliska 21.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) kladivo 3kg/Žky Hranice NM
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) kladivo 3kg/Žky/F 7 Praha - Eden 27.76
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B06 5 Praha - Eden 22.95
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Žky Praha - Eden 26.20
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) disk 0,75kg/Žky 11 Praha - Podvinný mlýn 19.36
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 18 Praha - Podvinný mlýn 3.95
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Žky 7 Praha - Děkanka 21.52
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žky 20 Praha - Vokovice 3.72
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) disk 0,75kg/Žky 13 Praha - Vokovice 17.96
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 3kg/Žky/F Praha-Vinohrady 21.44
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žky/F Praha-Vinohrady 3.99
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 24 Praha-Stromovka 05.92
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 500g/Žky 11 Praha-Stromovka 18.32
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 3kg/Žky Praha-Vinohrady 21.34
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 6 Praha-Stromovka 10.93
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R1 5 Praha - Strahov 09.05
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R2 6 Praha - Strahov 11.66
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 6 Praha - Stromovka 09.08