Karta atleta

Export do excelu
  • Petrušová Kristýna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Jakub Ryba
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Domažlice 12.6.2019
60 m 08.16 h Praha - Stromovka 13.2.2019
100 m 12.43 Tábor 9.6.2019
150 m 19.14 Stříbro 1.6.2019
150 m 19.48 h Ostrava 2.3.2019
200 m 26.00 Tábor 9.6.2019
200 m 26.99 h Praha - Stromovka 20.1.2019
300 m 43.18 Stříbro 3.6.2018
600 m 2:02.99 Stříbro 23.5.2015
800 m 2:42.05 Kolín 12.5.2018
60 m překážek 09.98 Brno 26.6.2017
60 m překážek 09.25 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m překážek 14.79 Stříbro 1.6.2019
200 m překážek 30.17 Stříbro 1.6.2019
pětiboj 2425 Olomouc 26.5.2017
sedmiboj 3251 Kolín 12.5.2018
hod oštěpem 500g 16.99 Kolín 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 32.29 Olomouc 26.5.2017
vrh koulí 3kg 07.03 Kolín 12.5.2018
skok daleký 4.35 Olomouc 26.5.2017
skok daleký 4.78 h Plzeň 27.1.2019
skok vysoký 1.10 Kolín 12.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.03 Domažlice 12.6.2019
60 m 08.16 h Praha - Stromovka 13.2.2019
100 m 12.43 Tábor 9.6.2019
150 m 19.14 Stříbro 1.6.2019
150 m 19.48 h Ostrava 2.3.2019
200 m 26.00 Tábor 9.6.2019
200 m 26.99 h Praha - Stromovka 20.1.2019
300 m 45.3 Klatovy 16.5.2019
60 m překážek 09.25 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m překážek 14.79 Stříbro 1.6.2019
200 m překážek 30.17 Stříbro 1.6.2019
skok daleký 4.72 Domažlice 12.6.2019
skok daleký 4.78 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Strahov 19.87
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/FA 6 Praha - Strahov 09.34
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/R2 1 Praha - Strahov 09.28
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B03 3 Praha - Eden 26.54
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žky/R1 6 Jablonec nad Nisou 15.53
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žky/R2 4 Jablonec nad Nisou 30.85
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B02 2 Hradec Králové 26.80
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žky/B02 MS Plzeň 44.46
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Žky/B02 MS Plzeň 15.49
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R04 MS Plzeň 08.47
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/Ž/B01 3 Nýřany 19.80
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/B01 3 Nýřany 08.25
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/Ž/F 5 Domažlice 13.19
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/Ž/R01 3 Domažlice 13.46
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Ž Domažlice 44.52
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žky/B3 1 Jihlava 15.30
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B01 3 Klatovy 19.45
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 200 m př./Žky/B01 1 Klatovy 31.07
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R03 2 Plzeň 12.89
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA 6 Plzeň 12.98
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B01 4 Plzeň 26.43
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m př./Žky/B1 1 Stříbro 30.50
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B1 3 Stříbro 43.18
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dky/B01 3 Domažlice 26.00
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Děkanka 26.52
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 Praha - Děkanka DQ
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 150 m/Žky/B01 4 Domažlice 19.78
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 60 m/Žky/R01 2 Domažlice 08.26
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 100 m př./Žky/B01 1 Domažlice 15.38
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 60 m/Žky/FA Domažlice 08.27
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 14 Kolín 3251
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B02 2 Kolín 2:42.05
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 1 Kolín 19.81
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B04 1 Kolín 15.61
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 26= Kolín 1.10
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 23 Kolín 4.17
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 21 Kolín 07.03
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 20 Kolín 16.99
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R2 5 Ostrava 09.46
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/F 5 Praha - Stromovka 08.42
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/B04 2 Praha - Stromovka 09.97
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/R03 3 Praha - Stromovka 08.45
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B05 1 Praha - Stromovka 20.57
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 11 Plzeň 4.00
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B01 1 Plzeň 08.41
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žky/B01 1 Plzeň 09.47
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R2 Plzeň DNS
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žky/R2 1 Plzeň 09.85
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žky/F Plzeň 09.79