Karta atleta

Export do excelu
  • Burešová Markéta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér Lukáš Dejdar
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Litomyšl 26.05.2019
60 m 08.20 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
100 m 13.16 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
150 m 19.36 Zlín 31.05.2019
150 m 19.54 h Praha - Stromovka 27.01.2019
200 m 26.35 Hradec Králové 18.05.2019
300 m 42.15 Brno 10.09.2018
300 m 42.50 h Ostrava 03.03.2018
800 m 2:29.76 Zlín 31.05.2019
800 m 2:31.82 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 09.48 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
100 m překážek 15.32 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
pětiboj hala 3159 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 4456 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 500g 24.69 Kolín 01.06.2018
hod kriketovým míčkem 29.53 Svitavy 20.09.2015
vrh koulí 3kg 10.99 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 3kg 09.91 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 5.49 Pardubice 04.05.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.48 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.44 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Litomyšl 26.05.2019
60 m 08.20 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
100 m 13.28 Chrudim 31.08.2019
150 m 19.36 Zlín 31.05.2019
150 m 19.54 h Praha - Stromovka 27.01.2019
200 m 26.35 Hradec Králové 18.05.2019
300 m 42.39 Svitavy 16.06.2019
800 m 2:29.76 Zlín 31.05.2019
800 m 2:31.82 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 09.48 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
100 m překážek 15.32 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
pětiboj hala 3159 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 4456 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 500g 23.59 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 3kg 10.99 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 3kg 09.91 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 5.49 Pardubice 04.05.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.48 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.44 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 9 Praha - Eden 5.30
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B03 5 Praha - Eden 26.90
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/R1 3 Jablonec nad Nisou 42.87
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 4 Jablonec nad Nisou 5.40
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 43.13
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B02 3 Hradec Králové 26.90
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Jky/F 12 Hradec Králové 4.88
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B12 3 Brno 42.15
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Pardubice 19.69
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Pardubice 08.44
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/FB Pardubice 08.17
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Žky/F 5 Pardubice 09.77
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 27.13
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 5.23
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/R02 1 Jablonec nad Nisou 13.01
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky 5 Jablonec nad Nisou 5.29
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/FA Jablonec nad Nisou 13.16
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B05 1 Litomyšl 43.92
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA Litomyšl 08.34
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R03 1 Litomyšl 08.27
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F 6 Jihlava 5.27
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žky/B4 1 Jihlava 15.54
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 8 Svitavy 22.66
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky/F Svitavy 5.20
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/F Svitavy 15.69
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Ž/B02 3 Nové Město nad Metují 26.47
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) dálka/Ž/F 5 Nové Město nad Metují 5.27
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B1 5 Kolín 19.58
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B1 3 Kolín 2:37.97
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B2 5 Kolín 15.74
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 19 Kolín 1.33
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 6 Kolín 5.22
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 15 Kolín 08.32
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 13 Kolín 24.69
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky/F 14 Kolín 4023
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žky/R02 1 Svitavy 08.18
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žky/FA Svitavy 08.11
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Svitavy 19.45
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 13 Svitavy 19.98
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 7 Kolín 5.35
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 2 Kolín 26.76
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) sedmiboj/Žky/F Ústí nad Orlicí 3743
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 3kg/Žky 8 Ústí nad Orlicí 07.53
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Žky Ústí nad Orlicí 1.38
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m př./Žky/R 2 Ústí nad Orlicí 16.24
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Žky Ústí nad Orlicí 2:41.28
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 500g/Žky 8 Ústí nad Orlicí 16.64
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Žky Ústí nad Orlicí 5.05
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 150 m/Žky/B02 1 Ústí nad Orlicí 19.47
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žky Chrudim 5.03
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) koule 3kg/Žky 6 Chrudim 08.56
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m př./Žky/B04 1 Chrudim 17.79
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) 150 m/Žky Vysoké Mýto 19.78
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) koule 3kg/Žky Vysoké Mýto DNS
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) dálka/Žky Vysoké Mýto 5.12
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 3 Ostrava 42.50
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F 10 Ostrava 5.10
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 8 Ostrava 4.80
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava DNS
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B3 2 Ostrava 19.83
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) koule 3kg/Žky/F Jablonec nad Nisou 09.68
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žky/F Jablonec nad Nisou 5.19
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 10.02
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 08.31
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 42.71
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Strahov 20.13
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R1 4 Praha - Strahov 08.26
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B3 2 Praha - Strahov 10.00
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 14 Ostrava 2453
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B2 5 Ostrava 11.14
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 7= Ostrava 1.34
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 10 Ostrava 08.22
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 10 Ostrava 4.76
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 3 Ostrava 2:39.31