Karta atleta

Export do excelu
  • Burešová Markéta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 Brno 26.6.2017
60 m 08.20 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
100 m 13.16 Jablonec nad Nisou 18.8.2018
150 m 19.45 Svitavy 27.5.2018
150 m 19.54 h Praha - Stromovka 27.1.2019
200 m 26.35 Hradec Králové 18.5.2019
300 m 42.15 Brno 10.9.2018
300 m 42.50 h Ostrava 3.3.2018
800 m 2:36.39 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
800 m 2:31.82 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.48 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
100 m překážek 15.32 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
pětiboj hala 3159 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4107 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 500g 24.69 Kolín 1.6.2018
hod kriketovým míčkem 29.53 Svitavy 20.9.2015
vrh koulí 3kg 10.11 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 09.91 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.49 Pardubice 4.5.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.44 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 20.08 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
150 m 19.54 h Praha - Stromovka 27.1.2019
200 m 26.35 Hradec Králové 18.5.2019
800 m 2:36.39 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
800 m 2:31.82 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.48 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
100 m překážek 15.32 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
pětiboj hala 3159 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4107 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 500g 23.17 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 10.11 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 09.91 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.49 Pardubice 4.5.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.44 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 9 Praha - Eden 5.30
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B03 5 Praha - Eden 26.90
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/R1 3 Jablonec nad Nisou 42.87
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 4 Jablonec nad Nisou 5.40
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 43.13
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B02 3 Hradec Králové 26.90
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Jky/F 12 Hradec Králové 4.88
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B12 3 Brno 42.15
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Pardubice 19.69
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Pardubice 08.44
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/FB Pardubice 08.17
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Žky/F 5 Pardubice 09.77
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 27.13
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 5.23
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/R02 1 Jablonec nad Nisou 13.01
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky 5 Jablonec nad Nisou 5.29
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/FA Jablonec nad Nisou 13.16
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B05 1 Litomyšl 43.92
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA Litomyšl 08.34
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R03 1 Litomyšl 08.27
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F 6 Jihlava 5.27
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žky/B4 1 Jihlava 15.54
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 8 Svitavy 22.66
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky/F Svitavy 5.20
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/F Svitavy 15.69
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Ž/B02 3 Nové Město nad Metují 26.47
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) dálka/Ž/F 5 Nové Město nad Metují 5.27
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B1 5 Kolín 19.58
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B1 3 Kolín 2:37.97
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B2 5 Kolín 15.74
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 19 Kolín 1.33
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 6 Kolín 5.22
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 15 Kolín 08.32
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 13 Kolín 24.69
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky/F 14 Kolín 4023
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žky/R02 1 Svitavy 08.18
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žky/FA Svitavy 08.11
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Svitavy 19.45
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 13 Svitavy 19.98
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 7 Kolín 5.35
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 2 Kolín 26.76
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) sedmiboj/Žky/F Ústí nad Orlicí 3743
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 3kg/Žky 8 Ústí nad Orlicí 07.53
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Žky Ústí nad Orlicí 1.38
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m př./Žky/R 2 Ústí nad Orlicí 16.24
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Žky Ústí nad Orlicí 2:41.28
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 500g/Žky 8 Ústí nad Orlicí 16.64
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Žky Ústí nad Orlicí 5.05
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 150 m/Žky/B02 1 Ústí nad Orlicí 19.47
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žky Chrudim 5.03
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) koule 3kg/Žky 6 Chrudim 08.56
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m př./Žky/B04 1 Chrudim 17.79
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) 150 m/Žky Vysoké Mýto 19.78
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) koule 3kg/Žky Vysoké Mýto DNS
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) dálka/Žky Vysoké Mýto 5.12
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 3 Ostrava 42.50
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F 10 Ostrava 5.10
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 8 Ostrava 4.80
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky Ostrava DNS
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B3 2 Ostrava 19.83
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) koule 3kg/Žky/F Jablonec nad Nisou 09.68
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žky/F Jablonec nad Nisou 5.19
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 10.02
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 08.31
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 42.71
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Strahov 20.13
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R1 4 Praha - Strahov 08.26
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B3 2 Praha - Strahov 10.00
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 14 Ostrava 2453
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B2 5 Ostrava 11.14
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 7= Ostrava 1.34
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 10 Ostrava 08.22
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 10 Ostrava 4.76
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 3 Ostrava 2:39.31