Karta atleta

Export do excelu
  • Hálová Adéla
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 03.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Praha - Eden 31.05.2016
60 m 09.56 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 22.57 Újezd nad Lesy 24.05.2018
150 m 23.77 h Praha-Stromovka 13.01.2016
300 m 48.41 Praha-Stromovka 16.05.2018
600 m 2:09.92 h Praha-Stromovka 21.12.2015
800 m 3:04.45 Újezd nad Lesy 24.05.2018
800 m 3:00.06 h Praha - Stromovka 01.02.2017
1000 m 4:12.4 Nymburk 27.09.2015
60 m překážek 12.45 Praha-Jeseniova 07.09.2017
60 m překážek 13.12 h Praha-Stromovka 22.12.2016
100 m překážek 20.2 Praha-Stromovka 16.05.2018
200 m překážek 38.09 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
hod diskem 0,75kg 20.08 Praha-Vinohrady 18.04.2018
hod kriketovým míčkem 36.02 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 2kg 06.98 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 3kg 06.22 h Praha-Stromovka 07.02.2018
skok daleký 3.93 Praha-Jeseniova 07.09.2017
skok daleký 3.59 h Praha-Stromovka 19.12.2014
skok vysoký 1.43 Praha - ZŠ Mazurská 06.09.2018
skok vysoký 1.43 h Praha-Stromovka 31.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) disk 0,75kg/Žky 5 Praha - ZŠ Mazurská 19.51
06.09.2018 2. kolo finále "B" MPD žactva (Atletický školní klub Mazurská) výška/Žky Praha - ZŠ Mazurská 1.43
29.08.2018 1. kolo finále B MPD staršího žactva (SK Aktis Praha z.s.) výška/Žky Praha - Vokovice 1.39
29.08.2018 1. kolo finále B MPD staršího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 300 m/Žky/F 4 Praha - Vokovice 50.29
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) výška/Žky Praha - Podvinný mlýn 1.41
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 200 m př./Žky/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 38.09
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) výška/Žky 16 Praha - Děkanka 1.38
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) disk 0,75kg/Žky 14 Praha - Děkanka 19.83
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) disk 0,75kg/Žky 15 Praha - Vokovice 16.74
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) výška/Žky 5 Praha - Vokovice 1.38
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) dálka/Žky/F 7 Újezd nad Lesy 3.82
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 150 m/Žky/B02 1 Újezd nad Lesy 22.57
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 800 m/Žky/B02 1 Újezd nad Lesy 3:04.45
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B4 3 Praha-Stromovka 20.2
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 48.41
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žky 4 Praha-Vinohrady 1.41
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 0,75kg/Žky 5 Praha-Vinohrady 20.08
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 19 Praha-Stromovka 06.22
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 11= Praha-Stromovka 1.43
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) výška/Žky/F 12 Praha - Strahov 1.36