Karta atleta

Export do excelu
  • Šulcová Nikola
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Kateřina Rusová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 h Kladno 31.1.2019
60 m 09.92 Kladno 27.4.2018
150 m 23.61 Kladno 14.6.2019
150 m 24.54 h Praha - Strahov 18.2.2017
300 m 52.10 Kladno 12.5.2019
600 m 2:02.76 Kladno 8.6.2016
800 m 3:00.56 Slaný 14.5.2017
1000 m 3:53.42 Stará Boleslav 13.5.2016
1500 m 6:40.71 Beroun 15.9.2017
50 m překážek 11.9 h Kladno 17.1.2017
60 m překážek 13.80 Kladno 8.6.2016
60 m překážek 14.09 h Praha-Strahov 14.1.2018
pětiboj 1166 Slaný 14.5.2017
hod kriketovým míčkem 22.09 Slaný 14.5.2017
vrh koulí 3kg 06.51 Kolín 8.5.2019
skok daleký 3.93 Kolín 8.5.2019
skok daleký 3.67 h Praha - Strahov 18.2.2017
skok vysoký 0.90 h Kladno 17.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.2 h Kladno 31.1.2019
150 m 23.61 Kladno 14.6.2019
300 m 52.10 Kladno 12.5.2019
800 m 3:10.17 Turnov 24.8.2019
1500 m 7:11.58 Kladno 28.4.2019
vrh koulí 3kg 06.51 Kolín 8.5.2019
skok daleký 3.93 Kolín 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B08 4 Kolín 24.35
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky 13 Kolín 3:10.99
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B10 4 Beroun 23.94
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky/F 27 Beroun 3.53
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B07 Kolín DNS
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R06 5 Kladno 09.92
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 9 Kladno 7:02.95
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žky/B11 4 Praha-Strahov 25.26
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m př./Žky/B5 2 Praha-Strahov 14.09
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žky 12 Kladno 08.33
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žky 14 Kladno 12.09
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 13 Kladno 3.31
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky Kladno NM