Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Šulcová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Mejtská Petra
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.33 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.92 Kladno 27.04.2018
150 m 24.54 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 23.61 Kladno 14.06.2019
300 m 52.10 Kladno 12.05.2019
600 m 2:02.76 Kladno 08.06.2016
800 m 3:00.56 Slaný 14.05.2017
800 m 3:11.93 h Praha - Strahov 11.01.2020
1000 m 3:53.42 Stará Boleslav 13.05.2016
1500 m 6:29.68 Vlašim 06.06.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 11.9 h Kladno 17.01.2017
50 m překážek (0.76/8.20) 12.09 h Kladno 11.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.30 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 14.09 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok vysoký 0.90 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.67 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 3.93 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 06.51 Kolín 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 22.09 Slaný 14.05.2017
pětiboj 1166 Slaný 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.33 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.92 Kladno 27.04.2018
150 m 25.26 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 23.94 Beroun 15.06.2018
800 m 3:10.99 Kolín 31.08.2018
1500 m 7:02.95 Kladno 27.04.2018
50 m překážek (0.76/8.20) 12.09 h Kladno 11.01.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 14.09 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok daleký 3.31 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 3.53 Beroun 15.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B08 4 Kolín 24.35
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky 13 Kolín 3:10.99
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B10 4 Beroun 23.94
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F 27 Beroun 3.53
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B07 Kolín DNS
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R06 5 Kladno 09.92
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 9 Kladno 7:02.95
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žky/B11 4 Praha-Strahov 25.26
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 2 Praha-Strahov 14.09
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žky 12 Kladno 08.33
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/8.20)/Žky 14 Kladno 12.09
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 13 Kladno 3.31
11.01.2018 Oddílový 4-boj starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky Kladno NM