Karta atleta

Export do excelu
  • Šimůnková Aneta
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Ondřej Šíp
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Děkanka 09.05.2019
60 m 08.69 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 22.41 Praha-Eden 21.05.2015
150 m 20.46 h Praha - Stromovka 10.01.2018
200 m 27.75 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 44.07 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 44.64 h Praha - Strahov 27.01.2018
500 m 1:21.63 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:46.26 Praha - Eden 20.06.2017
600 m 1:47.26 h Praha - Stromovka 19.02.2017
800 m 2:21.50 Praha - Děkanka 10.06.2018
800 m 2:26.30 h Praha-Stromovka 31.01.2018
1500 m 5:22.67 Praha - Eden 05.09.2018
60 m překážek 10.61 Praha - Juliska 18.05.2017
60 m překážek 11.63 h Praha-Stromovka 03.02.2016
pětiboj 2197 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
hod oštěpem 500g 31.88 Karlovy Vary 14.09.2019
hod kriketovým míčkem 50.98 Brno 26.06.2017
vrh koulí 2kg 08.65 Praha - Stromovka 01.06.2017
skok daleký 4.37 Praha - Kotlářka 24.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Děkanka 09.05.2019
200 m 27.75 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 44.07 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 44.77 h Praha - Stromovka 16.01.2019
500 m 1:21.63 Praha - Eden 03.05.2019
800 m 2:27.42 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 2:30.65 h Praha - Stromovka 09.01.2019
1500 m 5:32.39 Praha - Eden 05.10.2019
hod oštěpem 500g 31.88 Karlovy Vary 14.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B01 4 Hranice 2:30.79
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/R2 5 Jablonec nad Nisou 2:31.57
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) oštěp 500g/Žky/F 18 Praha - Eden 23.05
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 800 m/Žky/F Praha - Eden 2:27.43
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žky 8 Praha - Eden 5:22.67
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 Praha - Eden DNS
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky/F 8 Praha - Přátelství 24.06
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B01 4 Praha - Přátelství 2:29.63
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 2:21.50
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 17 Praha - Děkanka 18.82
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Eden 08.65
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky Praha - Eden 2:25.20
19.05.2018 8. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 6 Praha - Eden 26.66
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B05 1 Praha - Juliska 08.68
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky Praha - Juliska 24.47
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 2:26.30
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B1 3 Praha - Strahov 44.64
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R1 Praha - Strahov DNS
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 3 Praha - Stromovka 08.69
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 20.46