Karta atleta

Export do excelu
  • Dvořáková Natalie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Lukáš Drbohlav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
60 m 08.75 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 21.60 Praha - Děkanka 16.05.2018
150 m 20.92 h Praha-Stromovka 07.02.2018
300 m 49.16 h Praha-Stromovka 17.02.2016
800 m 2:44.50 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 09.80 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek 09.96 h Praha - Strahov 20.01.2018
pohár rozhlasu 0438 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
pětiboj 2492 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
čtyřboj 1775 Opava 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 40.28 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 06.94 Praha-Strahov 09.06.2016
vrh koulí 2kg 07.53 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 3kg 08.02 Praha - Kotlářka 23.05.2019
skok daleký 4.66 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 4.93 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok vysoký 1.31 Praha - Kotlářka 24.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.23 h Praha-Strahov 18.01.2019
pohár rozhlasu 0438 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
vrh koulí 3kg 08.02 Praha - Kotlářka 23.05.2019
skok daleký 4.66 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 4.93 h Praha - Strahov 17.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 4 Praha-Stromovka 08.75
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 10 Praha-Stromovka 4.62
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 40 Opava 1775
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) dálka/Žky 18 Opava 4.31
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) kriket/Žky 22 Opava 37.34
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B05 4 Opava 08.76
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B03 7 Opava 2:52.13
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 10 Praha - Eden 4.53
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B04 2 Praha - Eden 08.79
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 11 Praha - Eden 4.53
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 13 Praha - Přátelství 4.40
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žky/B04 1 Praha - Přátelství 08.80
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 4 Praha - Stadion mládeže 08.73
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 11 Praha - Stadion mládeže 4.28
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 17 Praha - Děkanka 4.58
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R05 6 Praha - Děkanka 08.65
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žky/B02 4 Praha - Přátelství 08.75
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 8 Praha - Přátelství 4.55
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B06 4 Praha - Děkanka 08.86
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B04 2 Praha - Děkanka 21.60
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky Praha - Stadion mládeže NM
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žky Praha - Stadion mládeže NM
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) výška/Žky 22 Praha - Stadion mládeže 1.18
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 15 Praha-Stromovka 4.47
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B10 1 Praha-Stromovka 20.92
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 8 Praha-Stromovka 10.74
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 2 Praha-Stromovka 08.77
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R1 3 Praha - Strahov 10.24
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žky/F 12 Praha - Strahov 4.39
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B5 1 Praha - Strahov 09.96
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B2 3 Praha-Juliska 10.15
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky/F2 Praha-Juliska 4.45