Karta atleta

Export do excelu
  • Jakoubková Tereza
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Praha - Juliska 5.6.2017
60 m 08.87 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 14.33 Praha - Kotlářka 26.4.2018
150 m 21.07 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 21.24 h Praha - Stromovka 13.2.2019
200 m 30.30 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 49.89 Praha - Přátelství 29.5.2018
300 m 50.32 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 3:00.78 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
800 m 3:02.18 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek 13.59 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.82 h Praha-Juliska 18.1.2018
sprintérský trojboj 1640 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pohár rozhlasu 1022 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 1514 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
trojboj 1463 Kladno 16.6.2018
hod kriketovým míčkem 33.05 Praha - Juliska 11.5.2017
vrh koulí 2kg 08.22 Praha - Juliska 18.5.2017
vrh koulí 2kg 09.33 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 08.52 Brno 10.9.2018
vrh koulí 3kg 09.03 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok daleký 3.65 Kladno 17.6.2017
skok daleký 4.02 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.21 Praha - Stromovka 1.6.2017
Přespolní běh 6:47 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 Praha - Eden 19.6.2019
60 m 08.89 h Praha - Stromovka 13.2.2019
100 m 14.34 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 21.69 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 21.24 h Praha - Stromovka 13.2.2019
200 m 31.22 Praha - Kotlářka 11.9.2019
sprintérský trojboj 1392 Praha - Kotlářka 11.9.2019
vrh koulí 3kg 08.31 Praha - Kotlářka 28.5.2019
vrh koulí 3kg 09.03 h Praha - Stromovka 13.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žky/B01 9 Praha-Stromovka 3:17.96
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 3kg/Žky/F Praha-Stromovka 08.31
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žky/B01 7 Praha-Stromovka 12.40
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žky/B01 6 Praha-Stromovka 08.99
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žky/F 10 Praha-Stromovka 4.02
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) koule 3kg/Žky/FB 13 Brno 08.52
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R21 6 Brno 09.01
05.09.2018 Finále C MPD žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) 60 m/Žky/B01 4 Praha - Vokovice 08.98
05.09.2018 Finále C MPD žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) koule 3kg/Žky/F Praha - Vokovice 07.79
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žky/R02 3 Domažlice 09.17
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žky/B03 5 Domažlice 50.86
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 6 Praha - Stadion mládeže 08.88
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Praha - Stadion mládeže 21.40
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky 4 Kladno 08.74
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B1 6 Kladno 21.40
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 7 Kladno 3.54
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) trojboj/Žky 7 Kladno 1463
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R05 2 Praha - Děkanka 08.55
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B03 5 Praha - Děkanka 21.29
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Přátelství 49.89
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky/F 11 Praha - Přátelství 08.37
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) koule 3kg/Žky 10 Praha - Kotlářka 07.90
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žky 15 Praha - Kotlářka 1022
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žky/B03 4 Praha - Kotlářka 08.76
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Děkanka 21.78
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky 8 Praha - Děkanka 07.79
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B03 1 Praha - Eden 21.07
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B04 6 Praha - Eden 08.88
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/R01 3 Chodov 08.63
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) koule 3kg/Žky/F 8 Chodov 07.92
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) výška/Žky/F 6 Chodov 1.20
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky 5= Praha - Stadion mládeže 1017
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) koule 3kg/Žky 8 Praha - Stadion mládeže 07.77
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 60 m/Žky/B04 1 Praha - Stadion mládeže 08.75
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B6 1 Praha - Děkanka 21.38
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/Ž 19 Praha - Kotlářka 1640
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B02 5 Praha - Kotlářka 30.30
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B06 2 Praha - Kotlářka 14.33
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B04 4= Praha - Kotlářka 08.77
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žky 15 Praha-Džbán 6:47
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B5 3 Praha-Strahov 21.61
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky 8 Praha-Strahov 08.44
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B02 MS Praha - Strahov 21.34
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 5 Praha-Stromovka 08.87
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/R3 3 Praha - Strahov 21.84
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F 17 Praha - Strahov 07.73
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B8 Praha - Strahov 50.32
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R10 4 Praha-Juliska 09.07
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B8 3 Praha-Juliska 11.82
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 15 Praha - Stromovka 07.76
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 5 Praha - Stromovka 22.29