Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Popelová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Kraus Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Stříbro 03.06.2018
60 m 08.96 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 21.35 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 21.83 Stříbro 01.06.2019
200 m 33.9 Plasy 12.09.2019
200 m 29.83 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 49.82 Domažlice 18.08.2018
400 m 71.17 Děčín 29.09.2019
800 m 3:12.51 h Praha - Strahov 11.02.2017
800 m 3:13.46 Plzeň (Slovany) 10.05.2017
1000 m 4:10.61 Sušice 06.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.81 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.92 Plzeň 16.05.2017
skok daleký 3.88 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.01 Klatovy 14.06.2018
vrh koulí 3kg 08.61 h Praha - Stromovka 17.02.2019
vrh koulí 3kg 08.92 Domažlice 12.06.2019
vrh koulí 4kg 07.30 Nýřany 12.09.2020
hod diskem 0,75kg 22.65 Stříbro 07.09.2019
hod diskem 1kg 21.31 České Budějovice 30.08.2020
hod kladivem 3kg 23.25 Domažlice 12.06.2019
hod kriketovým míčkem 19.54 Plzeň 16.05.2017
pohár rozhlasu 0719 Nýřany 09.05.2018
středoškolský pohár 0662 Plasy 12.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.23 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 08.73 Stříbro 03.06.2018
150 m 22.15 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 22.09 Nýřany 29.08.2018
300 m 49.82 Domažlice 18.08.2018
skok daleký 3.88 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.01 Klatovy 14.06.2018
vrh koulí 3kg 07.20 h Praha-Strahov 22.02.2018
vrh koulí 3kg 08.09 Domažlice 16.05.2018
hod diskem 0,75kg 18.95 Plzeň 06.09.2018
hod kladivem 3kg 15.25 Plzeň 06.09.2018
pohár rozhlasu 0719 Nýřany 09.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/F 19 Praha - Eden 07.54
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žky 8 Plzeň 07.79
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 0,75kg/Žky 10 Plzeň 18.95
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 3kg/Žky 8 Plzeň 15.25
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/Žky/F 8 Nýřany 3.75
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/B03 6 Nýřany 08.98
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/Ž/B06 2 Nýřany 22.09
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žky/R02 6 Domažlice 09.39
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žky/B03 4 Domažlice 49.82
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Klatovy 18.93
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) vrh koulí 3kg/Žky 12 Klatovy 07.44
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) skok daleký/Žky 10 Klatovy 4.01
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R8 2 Stříbro 08.73
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 3kg/Žky 13 Stříbro 07.84
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod diskem 0,75kg/Žky 9 Stříbro 17.66
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod diskem 0,75kg/Žky/F 7 Domažlice 17.48
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Domažlice 08.09
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) skok daleký/Žky/F 8 Domažlice 4.00
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-sever, Kategorie III a IV (Mgr.Lenka Bittnerová, skola@zsnyrany.cz, 607925142) skok daleký/Žky 4 Nýřany 4.08
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-sever, Kategorie III a IV (Mgr.Lenka Bittnerová, skola@zsnyrany.cz, 607925142) vrh koulí 3kg/Žky 8 Nýřany 07.90
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-sever, Kategorie III a IV (Mgr.Lenka Bittnerová, skola@zsnyrany.cz, 607925142) pohár rozhlasu/Žky Nýřany 0719
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žky/F 18 Praha - Stromovka 3.88
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B05 2 Praha - Stromovka 22.47
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žky 36 Praha-Strahov 3.56
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žky 15 Praha-Strahov 07.20
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 8 Praha-Stromovka 09.23
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 44 Praha - Stromovka 3.84
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B21 3 Praha - Stromovka 22.15