Karta atleta

Export do excelu
  • Potměšilová Barbora
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 Vlašim 08.06.2016
60 m 09.13 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m 15.74 Stará Boleslav 23.04.2017
150 m 22.03 Beroun 15.06.2018
150 m 24.40 h Praha-Strahov 20.02.2016
800 m 2:58.09 Kolín 14.05.2017
60 m překážek 12.27 Stará Boleslav 07.10.2017
100 m překážek 19.02 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 0773 Kolín 14.05.2019
pětiboj 1898 Kolín 14.05.2017
sedmiboj 2670 Kolín 12.05.2018
hod diskem 1kg 13.95 Beroun 02.06.2018
hod oštěpem 500g 29.57 Čáslav 24.05.2019
hod oštěpem 600g 25.69 Stará Boleslav 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.44 Kolín 14.05.2017
vrh koulí 2kg 06.76 Stará Boleslav 23.04.2017
vrh koulí 3kg 06.59 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 4kg 04.30 Stará Boleslav 24.04.2016
skok daleký 4.73 Kolín 14.06.2019
skok daleký 4.54 h Praha - Strahov 13.01.2019
trojskok 09.26 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.34 Kolín 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.26 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 12 Kolín 4.54
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 8 Kolín 26.88
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B07 4 Beroun 22.03
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žky/F 8 Beroun 26.29
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky/F 14 Beroun 4.36
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žky/F MS Beroun 24.57
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Ž/F Beroun 4.33
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 600g/Ž/F Beroun DNS
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) disk 1kg/Ž/F 8 Beroun 13.95
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) koule 3kg/Žky 26 Kolín 06.30
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky 29 Kolín 0731
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žky Kolín 4.55
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 25 Kolín 2670
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 6 Kolín 22.24
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B04 7 Kolín 19.02
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 21= Kolín 1.34
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 12 Kolín 4.46
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 25 Kolín 06.59
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 11 Kolín 22.81
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 8 Kolín 3:15.98
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky Stará Boleslav DNS
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky Stará Boleslav 4.60
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Žky Stará Boleslav 25.32
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Žky/F 13 Kladno 24.19
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 6= Kladno 4.39
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/R6 4 Praha-Strahov 09.39
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) dálka/Žky/F 26 Praha-Strahov 4.16