Karta atleta

Export do excelu
  • Nedopilková Barbora
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Olympia Bruntál z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 Brno 10.09.2018
60 m 08.56 h Ostrava 09.02.2019
150 m 20.18 Opava 16.05.2019
150 m 20.35 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 44.55 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
300 m 44.49 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
400 m 63.92 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
800 m 2:32.42 Opava 16.05.2019
800 m 2:30.35 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
1500 m 5:50.75 Praha - Eden 05.10.2019
1500 m překážek 6:24.65 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok daleký 3.85 Brno 11.09.2017
Přespolní běh 0:06:02 Šternberk 23.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Ostrava 09.02.2019
150 m 20.18 Opava 16.05.2019
150 m 20.35 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 44.55 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
300 m 44.49 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
400 m 63.92 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
800 m 2:32.42 Opava 16.05.2019
800 m 2:30.35 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
1500 m 5:50.75 Praha - Eden 05.10.2019
1500 m překážek 6:24.65 Uherské Hradiště 15.09.2019
Přespolní běh 0:06:02 Šternberk 23.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B04 3 Ostrava - Vítkovice 46.34
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B06 1 Ostrava - Vítkovice 21.14
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žky/KH 18 Brno 3.47
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R21 3 Brno 08.81
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B17 7 Brno 47.84
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žky/F2 9 Brno 6:15.29
04.06.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 800 m/Žky/B 2 Ostrava 2:46.73
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B05 2 Brno-Pod Palackého vrchem 20.54
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B03 3 Brno-Pod Palackého vrchem 46.12
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky 48 Dolní Dobrouč 14:02
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B1 6 Ostrava 47.02
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R4 3 Ostrava - Vítkovice 08.71
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B3 5 Ostrava - Vítkovice 47.32
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 46.82
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B11 2 Ostrava 21.66
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B4 1 Ostrava 46.65