Karta atleta

Export do excelu
  • Julie Voráčková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Kladno 14.06.2019
60 m 08.48 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 13.19 Kladno 27.06.2020
150 m 21.75 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.57 Kladno 14.06.2019
200 m 27.35 Kladno 27.06.2020
300 m 46.20 Brno 12.09.2018
800 m 3:04.08 Slaný 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 16.64 Slaný 14.05.2017
skok daleký 3.96 Beroun 07.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.88 Slaný 14.05.2017
pohár rozhlasu 1555 Beroun 07.05.2019
pětiboj 1427 Slaný 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 Kolín 31.08.2018
60 m 08.59 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 20.88 Beroun 15.06.2018
300 m 46.20 Brno 12.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žky/R6 2 Praha - Strahov 08.59
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R18 3 Brno 08.61
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B19 4 Brno 46.20
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 1 Kolín 08.53
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 3 Kolín 21.08
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB Kolín 08.46
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R07 1 Beroun 08.47
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Beroun 20.88
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 6 Beroun 08.47
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B04 1 Kolín 20.93
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 6 Kolín 08.56
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R06 2 Kolín 08.61
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žky/B03 5 Kolín 47.94
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B12 1 Kladno 21.58
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R05 2 Kladno 08.59