Karta atleta

Export do excelu
  • Voráčková Julie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Kladno 14.6.2019
60 m 08.56 h Praha - Strahov 26.1.2019
150 m 20.57 Kladno 14.6.2019
150 m 21.75 h Praha - Strahov 13.1.2019
300 m 46.20 Brno 10.9.2018
800 m 3:04.08 Slaný 14.5.2017
60 m překážek 16.64 Slaný 14.5.2017
pohár rozhlasu 1555 Beroun 7.5.2019
pětiboj 1427 Slaný 14.5.2017
hod kriketovým míčkem 27.88 Slaný 14.5.2017
skok daleký 3.96 Beroun 7.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Kladno 14.6.2019
60 m 08.56 h Praha - Strahov 26.1.2019
150 m 20.57 Kladno 14.6.2019
150 m 21.75 h Praha - Strahov 13.1.2019
300 m 47.66 Slaný 24.5.2019
pohár rozhlasu 1555 Beroun 7.5.2019
skok daleký 3.96 Beroun 7.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žky/R6 2 Praha - Strahov 08.59
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R18 3 Brno 08.61
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B19 4 Brno 46.20
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 1 Kolín 08.53
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 3 Kolín 21.08
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB Kolín 08.46
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R07 1 Beroun 08.47
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Beroun 20.88
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 6 Beroun 08.47
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B04 1 Kolín 20.93
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 6 Kolín 08.56
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R06 2 Kolín 08.61
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žky/B03 5 Kolín 47.94
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B12 1 Kladno 21.58
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R05 2 Kladno 08.59