Karta atleta

Export do excelu
  • Fialová Michaela
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 Domažlice 18.8.2018
60 m 08.56 h Praha - Stromovka 17.2.2019
150 m 20.96 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.29 h Praha - Stromovka 24.2.2018
300 m 45.52 Domažlice 18.8.2018
300 m 50.65 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:55.19 Klatovy 21.6.2017
800 m 2:23.73 Sušice 19.5.2019
800 m 2:32.24 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:35.79 Plzeň 24.5.2017
1500 m 5:19.51 Domažlice 12.6.2019
1500 m 5:32.42 h Praha - Stromovka 20.1.2019
60 m překážek 11.72 Plzeň 24.5.2017
60 m překážek 11.06 h Plzeň 11.2.2018
pohár rozhlasu 1019 Plzeň - Skvrňany 15.5.2019
pětiboj 1748 Plzeň 16.5.2017
hod kriketovým míčkem 24.89 Plzeň 16.5.2017
vrh koulí 2kg 07.33 Klatovy 21.6.2017
skok daleký 3.45 Plzeň 2.7.2016
skok daleký 4.22 h Plzeň 21.1.2018
skok vysoký 1.21 Klatovy 23.6.2016
Přespolní běh 13:25 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Praha - Stromovka 17.2.2019
150 m 20.96 Stříbro 1.6.2019
800 m 2:23.73 Sušice 19.5.2019
800 m 2:32.24 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1500 m 5:19.51 Domažlice 12.6.2019
1500 m 5:32.42 h Praha - Stromovka 20.1.2019
pohár rozhlasu 1019 Plzeň - Skvrňany 15.5.2019
skok daleký 4.27 Plzeň - Skvrňany 15.5.2019
Přespolní běh 13:25 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky 11 Praha - Eden 5:23.33
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Jky 11 Hradec Králové 5:25.03
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žky/R04 7 Domažlice 09.05
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žky/B02 1 Domažlice 45.52
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž/F Vlašim 5:26.90
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B01 2 Klatovy 2:32.74
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž/F 4 Plzeň 5:28.83
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žky/F Stříbro 2:35.09
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B3 2 Stříbro 21.50
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž/F Praha - Děkanka 5:24.70
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) výška/Žky/F Domažlice NM
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 800 m/Žky/F Domažlice 2:34.43
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 150 m/Žky/B02 5 Domažlice 21.55
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 800 m/Žky/B01 1 Plzeň - Skvrňany 2:36.20
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) dálka/Žky Plzeň - Skvrňany 4.31
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žky 13 Plzeň - Skvrňany 0998
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žky/F 17 Praha - Stromovka 3.88
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žky/B02 2 Praha - Stromovka 2:45.01
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B08 4 Praha - Stromovka 22.29
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 8 Plzeň 4.11
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B05 3 Plzeň 09.27
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žky/B04 2 Plzeň 11.06
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/B1 8 Praha-Stromovka 5:44.89
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B6 1 Praha-Stromovka 2:51.95
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B10 5 Praha-Stromovka 50.65
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 1500 m/Žky/F MS Praha - Strahov DNS
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R6 1 Plzeň 09.11
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žky/R8 1 Plzeň 11.22
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žky 7 Plzeň 4.22