Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Wiedermannová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Rakowski Zdeněk
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 h Olomouc 17.02.2017
60 m 08.88 Olomouc 10.05.2017
300 m 43.77 h Praha - Stromovka 14.12.2019
300 m 43.57 Olomouc 01.06.2020
600 m 1:45.24 Olomouc 27.09.2017
800 m 2:29.18 h Ostrava 03.02.2017
800 m 2:22.24 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 16.15 Olomouc 10.05.2017
skok vysoký 1.20 Olomouc 17.09.2019
skok daleký 4.37 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok daleký 4.22 Hranice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 45.40 Přerov 16.05.2017
středoškolský pohár 0972 Olomouc 17.09.2019
pětiboj 2289 Olomouc 22.05.2017
Přespolní běh 0:03:42 Šternberk 15.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 46.32 Olomouc 16.05.2018
800 m 2:30.25 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
800 m 2:22.24 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
skok daleký 4.37 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok daleký 4.14 Olomouc 16.05.2018
Přespolní běh 0:03:42 Šternberk 15.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/R3 8 Jablonec nad Nisou 2:34.44
15.09.2018 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská maratonka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žky Šternberk 0:03:42
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 800 m/Žky/F Šumperk 2:33.07
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žky/F Přerov 2:28.26
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žky 17 Přerov 4.07
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/B1 9 Jihlava 2:25.61
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B01 3 Brno-Pod Palackého vrchem 2:22.24
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky/F 12 Šumperk 4.04
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/F Šumperk 2:26.98
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/F Olomouc 2:29.17
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B01 MS Olomouc 46.32
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/F 9 Olomouc 4.14
25.04.2018 Zahajovací závody žactva - 60m, 150m, 300m (TJ Šumperk) 300 m/Žky/B01 4 Šumperk 47.91
25.04.2018 Zahajovací závody žactva - 60m, 150m, 300m (TJ Šumperk) 150 m/Žky Šumperk 20.96
21.04.2018 Běžecký pohár OK 5. závod Jarní běh parkem (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky Šternberk 0:04:44
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky Hranice 0:07:38
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R2 6 Ostrava 2:34.63
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 2:30.25
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 26 Ostrava - Vítkovice 4.37
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky Olomouc 2:45.23
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/FB Olomouc 4.22