Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Prokešová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Müller Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Brno 11.09.2018
60 m 08.27 h Nymburk 18.02.2019
100 m 13.23 Kolín 22.08.2018
150 m 19.63 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 19.36 Zlín 31.05.2019
200 m 27.23 Kolín 22.08.2018
300 m 47.37 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
300 m 44.02 Brno 12.09.2018
600 m 2:06.58 Brno 08.09.2015
800 m 2:39.51 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:33.99 Zlín 01.06.2019
1000 m 3:42.1 Nymburk 18.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.56 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 09.52 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.00 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 14.76 Zlín 31.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.25 Čáslav 24.05.2019
300 m překážek (0.76) 51.75 Kolín 29.08.2020
skok vysoký 1.59 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.57 Zlín 31.05.2019
skok daleký 5.24 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 4.94 Nová Včelnice 05.05.2019
vrh koulí 2kg 11.69 Kolín 28.10.2017
vrh koulí 2kg 11.81 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
vrh koulí 3kg 10.39 h Praha - Stromovka 09.02.2018
vrh koulí 3kg 10.75 Nymburk 29.09.2019
hod diskem 0,75kg 21.10 Kolín 28.10.2017
hod oštěpem 400g 30.52 Kolín 28.10.2017
hod oštěpem 500g 35.15 Kolín 25.05.2019
pohár rozhlasu 1259 Nymburk 15.05.2017
hod kriketovým míčkem 44.01 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
středoškolský pohár 2348 Nymburk 23.09.2019
pětiboj 2946 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
pětiboj hala [Zky] 3302 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Zky] 4659 Zlín 01.06.2019
čtyřboj 2430 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 2181 Kolín 22.08.2018
vrhačský trojboj 1425 Kolín 28.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Praha - Strahov 20.01.2018
60 m 08.13 Brno 11.09.2018
100 m 13.23 Kolín 22.08.2018
150 m 19.43 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
150 m 19.63 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 27.23 Kolín 22.08.2018
300 m 44.02 Brno 12.09.2018
800 m 2:45.58 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
800 m 2:38.02 Nymburk 07.10.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.11 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.05 Brno 12.09.2018
200 m překážek (0.76) 33.54 Beroun 15.06.2018
skok vysoký 1.52 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.52 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok daleký 5.05 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
skok daleký 4.87 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 3kg 10.39 h Praha - Stromovka 09.02.2018
vrh koulí 3kg 10.06 Nová Včelnice 05.05.2018
hod oštěpem 500g 31.78 Kolín 27.05.2018
pětiboj hala [Zky] 2869 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 4190 Kolín 02.06.2018
čtyřboj 2430 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 2181 Kolín 22.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) skok daleký/Žky Nymburk 5.01
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Nymburk 08.73
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 09.11
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Praha-Stromovka 09.44
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha-Stromovka 1.52
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 1 Praha-Stromovka 19.63
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žky Nymburk 2430
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žky Nymburk 5.00
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žky Nymburk 29.40
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žky Nymburk 2:38.02
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 150 m/Žky/B01 1 Nymburk 19.72
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 15.21
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/R2 3 Jablonec nad Nisou 19.43
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FB 7 Brno 09.63
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R15 2 Brno 08.23
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/FD Brno 08.13
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R7 1 Brno 15.25
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FC Brno 15.05
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B16 2 Brno 44.02
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FB 21 Brno 22.70
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 150 m/Žky/F Kutná Hora 19.57
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Kolín 15.42
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 5 Kolín 09.92
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 2 Kolín 19.87
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 9 Kolín 2181
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B2 4 Kolín 27.23
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 3 Kolín 13.23
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 4 Kolín 08.30
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žky Nymburk 27.02
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) vrh koulí 3kg/Žky Nymburk 08.79
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprintérský trojboj/Žky/F Nymburk 2119
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žky/B02 1 Nymburk 13.51
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žky/B02 1 Nymburk 27.30
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žky/B02 1 Nymburk 08.33
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 6 Jihlava 15.37
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Beroun 33.54
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 5 Beroun 28.96
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Beroun 15.33
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B2 1 Kolín 19.70
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Kolín 15.47
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 10= Kolín 1.45
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 16 Kolín 4.81
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 5 Kolín 09.76
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 5 Kolín 30.38
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj [Zky]/Žky/F 11 Kolín 4190
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B2 6 Kolín 2:44.30
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Kolín 15.30
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 4 Kolín 31.78
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 1 Kolín 15.20
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 1 Kolín 20.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj [Zky]/Žky Kolín 3989
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B03 6 Kolín 2:49.43
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 1 Kolín 19.81
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Kolín 15.80
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.52
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín 4.87
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Kolín 09.22
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 12 Kolín 22.42
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 1 Kolín 16.33
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Kolín 16.27
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok vysoký/Žky 5 Kolín 1.50
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) hod oštěpem 500g/Žky 9 Kolín 26.77
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) sedmiboj [Zky]/Žky MS Nová Včelnice 4114
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B01 1 Nová Včelnice 19.76
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žky Nová Včelnice 1.47
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žky Nová Včelnice 4.80
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Žky Nová Včelnice 10.06
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 500g/Žky/F Nová Včelnice 28.00
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Nová Včelnice 15.93
06.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žky/B02 7 Nová Včelnice 2:44.68
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Nymburk 08.47
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Nymburk 09.67
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Nymburk 20.24
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 15 Ostrava 10.14
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) skok vysoký/Žky Jablonec nad Nisou 1.49
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) skok vysoký/Ž 6 Jablonec nad Nisou 1.30
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou 4.95
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 5.05
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 09.31
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.70
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 6 Praha - Stromovka 2:45.81
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 8 Praha - Stromovka 09.58
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky 10 Praha - Stromovka 1.42
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 14 Praha - Stromovka 4.67
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Stromovka 10.39
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky/F Praha - Stromovka 2861
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žky Nymburk 4.97
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R1 5 Praha - Strahov 08.33
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Strahov 09.30
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Žky/F 6 Praha - Strahov 4.77
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 1 Jablonec nad Nisou 09.44
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B1 6 Jablonec nad Nisou 2:45.58
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/FA 8 Jablonec nad Nisou 4.61
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F Jablonec nad Nisou 09.80
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 5 Jablonec nad Nisou 2869
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/FA 10= Jablonec nad Nisou 1.45