Karta atleta

Export do excelu
  • Simona Plosová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Vachuta Miroslav, Čermák Václav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.32 Děčín 26.04.2019
60 m 09.91 h Praha - Strahov 21.02.2015
60 m 08.51 Ústí nad Labem 11.05.2022
100 m 13.09 Děčín 04.06.2022
150 m 20.81 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 20.15 Bílina 15.06.2019
200 m 27.11 Ústí nad Labem 14.06.2020
200 m 27.19 h Praha - Strahov 30.01.2022
300 m 44.63 Ústí nad Labem 17.05.2020
400 m 60.72 Ústí nad Labem 20.08.2021
400 m 62.90 h Praha - Stromovka 09.01.2022
600 m 2:03.38 Bílina 08.05.2015
800 m 2:48.20 Opava 10.10.2018
1500 m 6:12.04 h Praha - Strahov 21.02.2015
1500 m 5:56.12 Bílina 05.05.2015
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.45 h Praha - Strahov 14.01.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.85 Ústí nad Labem 27.05.2017
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.14 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
100 m překážek [83,8cm] 17.43 Kladno 28.09.2021
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 16.79 Bílina 02.09.2021
200 m překážek [76,2 cm] 33.49 Děčín 05.06.2018
300 m překážek [76,2 cm] 46.55 Ústí nad Labem 13.06.2021
skok vysoký 1.50 Ústí nad Labem 01.05.2017
skok vysoký 1.56 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok daleký 5.48 h Praha - Stromovka 05.02.2022
skok daleký 5.54 Liberec 03.09.2022
trojskok 11.23 h Ostrava 20.02.2022
trojskok 12.13 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
vrh koulí 3kg 08.35 Děčín 12.09.2020
hod diskem 1kg 16.74 Děčín 12.09.2020
hod kladivem 3kg 12.36 Ústí nad Labem 18.06.2018
pohár rozhlasu 1737 Ústí nad Labem 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.84 Opava 10.10.2018
středoškolský pohár 0981 Ústí nad Labem 03.10.2019
pětiboj 2154 Bílina 06.05.2017
čtyřboj 1989 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Opava 10.10.2018
100 m 13.88 Meziboří 13.05.2018
150 m 20.50 Děčín 05.06.2018
200 m 28.25 Meziboří 09.09.2018
300 m 47.91 Bílina 28.04.2018
800 m 2:48.20 Opava 10.10.2018
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.81 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
200 m překážek [76,2 cm] 33.49 Děčín 05.06.2018
skok vysoký 1.56 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok vysoký 1.35 Ústí nad Labem 01.05.2018
skok daleký 5.04 Bílina 18.08.2018
skok daleký 5.04 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
hod kladivem 3kg 12.36 Ústí nad Labem 18.06.2018
pohár rozhlasu 1737 Ústí nad Labem 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.84 Opava 10.10.2018
čtyřboj 1989 Opava 10.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) skok vysoký/Žky 11 Dresden 1.53
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) skok daleký/Žky 5 Dresden 4.90
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky 5 Jablonec nad Nisou 1.50
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky Jablonec nad Nisou 5.04
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 17 Opava 1989
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) skok daleký/Žky 5 Opava 4.77
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žky 23 Opava 36.84
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B05 1 Opava 08.53
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B03 3 Opava 2:48.20
22.09.2018 Herbstmeeting & Europasportfest (HSG Turbine Zittau) 100 m/Žky/R2 2 Zittau 13.62
22.09.2018 Herbstmeeting & Europasportfest (HSG Turbine Zittau) 100 m/Žky/FB Zittau 13.70
22.09.2018 Herbstmeeting & Europasportfest (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žky Zittau 5.06
09.09.2018 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s. ) skok daleký/Ž Meziboří 4.86
09.09.2018 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s. ) 200 m/Ž/F Meziboří 28.25
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) skok daleký/Žky Chomutov 4.73
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Chomutov 20.85
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B01 8 Jablonec nad Nisou 34.77
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 5 Jablonec nad Nisou 4.97
24.08.2018 Večerní závody (ASK Děčín) 60 m/Ž/F Děčín 08.97
24.08.2018 Večerní závody (ASK Děčín) 150 m/Ž/B01 3 Děčín 20.91
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž Bílina DNF
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B03 5 Bílina 08.64
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B02 Bílina DNS
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B04 3 Bílina 28.90
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) skok daleký/Ž Bílina 5.13
18.06.2018 Kladivářské házení (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F Ústí nad Labem 12.36
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 150 m/Žky/B02 3 Děčín 20.50
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B02 1 Děčín 33.49
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/Žkm/F 9 Ústí nad Labem 2:57.13
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Ústí nad Labem 20.04
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky 4 Bílina 4.88
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B01 4 Bílina 20.61
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) skok daleký/Ž Chomutov 4.77
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Ž/R04 MS Chomutov 08.80
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/Ž/FB 4 Meziboří 13.99
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/Ž/R04 1 Meziboří 13.88
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) skok daleký/Ž Meziboří 4.79
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) skok daleký/Žky Ústí nad Labem 5.01
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) pohár rozhlasu/Žky Ústí nad Labem 1737
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) 60 m/Žky Ústí nad Labem 08.77
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F Bílina 4.92
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B02 1 Bílina 20.51
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok daleký/Ž 7 Ústí nad Labem 4.64
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok vysoký/Žky 4 Ústí nad Labem 1.35
01.05.2018 Veřejné závody na 150 m a 300 m (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/Ž/B01 1 Ústí nad Labem 20.64
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B04 2 Bílina 47.91
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) skok daleký/Ž 4 Bílina 4.86
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) skok daleký/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 4.55
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 MS Jablonec nad Nisou 10.81
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) skok vysoký/Žky/F Jablonec nad Nisou 1.40
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 4 Lipsko 11.22
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest skok vysoký/Žky 4 Lipsko 1.50
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B4 MS Praha-Strahov 11.00
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok vysoký/Žky/F MS Praha-Strahov 1.56