Karta atleta

Export do excelu
  • Teplá Magdaléna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Matúš Janeček
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m 08.79 h Praha-Stromovka 31.01.2018
150 m 20.32 Kolín 12.05.2018
150 m 21.47 h Praha - Stromovka 15.02.2017
300 m 44.86 Praha - Děkanka 10.06.2018
300 m 47.79 h Praha-Stromovka 31.01.2018
600 m 2:01.39 Praha - Radotín 20.06.2017
800 m 2:48.0 Praha - Děkanka 02.05.2018
800 m 2:57.82 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
60 m překážek 10.31 Praha - Kotlářka 07.06.2017
60 m překážek 10.26 h Praha - Strahov 27.01.2018
100 m překážek 16.86 Praha - Jeseniova 23.04.2018
200 m překážek 32.47 Praha - Juliska 19.06.2018
pohár rozhlasu 1647 Roztoky 14.05.2019
pětiboj 2227 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj hala 2309 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
sedmiboj 3204 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 500g 17.99 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 35.49 Praha - Radotín 20.06.2017
vrh koulí 2kg 08.50 Praha - Jeseniova 18.05.2017
vrh koulí 2kg 07.32 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 3kg 08.64 Rudná 15.05.2018
vrh koulí 3kg 08.00 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok daleký 4.35 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.38 h Český Brod 16.12.2017
skok vysoký 1.40 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.2 Roztoky 14.05.2019
pohár rozhlasu 1647 Roztoky 14.05.2019
skok daleký 4.23 Roztoky 14.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 800 m/Dky/F 10 Opava 2:48.18
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B02 6 Praha - Eden 33.35
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B01 8 Praha - Eden 19.05
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B03 1 Praha - Přátelství 17.40
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B03 3 Praha - Přátelství 46.57
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 100 m př./Žky/B01 4 Praha - Juliska 17.96
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 200 m př./Žky Praha - Juliska 32.47
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R03 2 Praha - Děkanka 16.90
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B03 1 Praha - Děkanka 44.86
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 5 Praha - Děkanka 20.34
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B04 2 Praha - Eden 33.56
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B02 1 Praha - Eden 45.27
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B01 6 Praha - Juliska 18.33
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 11 Praha - Juliska 4.03
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) koule 3kg/Žky 5 Rudná 08.64
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) výška/Žky Rudná 1.34
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žky 17 Rudná 0890
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 15 Kolín 3204
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B02 9 Kolín 3:01.31
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 3 Kolín 20.32
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B03 5 Kolín 17.64
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 15= Kolín 1.40
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 16 Kolín 4.35
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 9 Kolín 08.49
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 17 Kolín 17.99
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B3 3 Praha - Děkanka 18.43
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Děkanka 20.37
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B2 3 Praha - Děkanka 2:48.0
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky 11 Praha - Děkanka 4.39
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky 5 Praha - Děkanka 08.26
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 12 Praha - Děkanka 11.56
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj/Žky 10 Praha - Děkanka 3014
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) výška/Žky 7= Praha - Děkanka 1.29
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B12 2 Praha - Jeseniova 08.55
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žky/F Praha - Jeseniova 2:48.60
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B04 3 Praha - Jeseniova 16.86
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 3 Praha-Stromovka 08.79
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B21 1 Praha-Stromovka 47.79
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R1 4 Praha - Strahov 10.26
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) výška/Žky/F 11 Praha - Strahov 1.36
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R16 1 Praha-Juliska 08.89
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B4 3 Praha-Juliska 10.40
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky/F2 4 Praha-Juliska 4.26
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 10.31
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B2 14 Jablonec nad Nisou 2:57.82
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky/FB 15 Jablonec nad Nisou 4.25
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky/F 21 Jablonec nad Nisou 08.00
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Žky 20 Jablonec nad Nisou 2309
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žky/FB 4 Jablonec nad Nisou 1.39