Karta atleta

Export do excelu
  • Golasovská Lucie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.93 h Otrokovice 6.1.2019
60 m 09.18 Opava 10.10.2018
60 m 09.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 21.13 Zlín 31.5.2019
300 m 46.55 Brno 9.9.2019
600 m 1:59.24 Uherské Hradiště 17.5.2017
800 m 2:36.27 Valašské Meziříčí 17.5.2019
800 m 2:32.37 h Praha - Stromovka 8.2.2019
40 yardů př. 06.70 h Otrokovice 6.1.2019
60 m překážek 12.36 Třinec 7.5.2017
60 m překážek 10.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m překážek 16.79 Třinec 11.5.2019
200 m překážek 33.01 Uherské Hradiště 15.9.2019
pohár rozhlasu 1354 Uherské Hradiště 17.5.2017
pětiboj 1710 Třinec 7.5.2017
pětiboj hala 2791 h Praha - Stromovka 8.2.2019
čtyřboj 1949 Opava 10.10.2018
hod oštěpem 500g 36.23 Zlín 2.5.2019
hod oštěpem 600g 31.65 Hranice 18.5.2019
hod kriketovým míčkem 49.94 Opava 10.10.2018
vrh koulí 2kg 07.26 Hranice 1.10.2017
vrh koulí 3kg 07.89 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 06.99 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 4.87 Opava 6.8.2019
skok daleký 4.80 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
skok o tyči 2.85 Uherské Hradiště 15.9.2019
skok o tyči 2.55 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.48 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 8.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.93 h Otrokovice 6.1.2019
150 m 21.13 Zlín 31.5.2019
300 m 46.55 Brno 9.9.2019
800 m 2:36.27 Valašské Meziříčí 17.5.2019
800 m 2:32.37 h Praha - Stromovka 8.2.2019
40 yardů př. 06.70 h Otrokovice 6.1.2019
60 m překážek 10.14 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 16.79 Třinec 11.5.2019
200 m překážek 33.01 Uherské Hradiště 15.9.2019
pohár rozhlasu 1085 Valašské Meziříčí 17.5.2019
pětiboj hala 2791 h Praha - Stromovka 8.2.2019
hod oštěpem 500g 36.23 Zlín 2.5.2019
hod oštěpem 600g 31.65 Hranice 18.5.2019
vrh koulí 3kg 07.89 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 06.99 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 4.87 Opava 6.8.2019
skok daleký 4.80 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
skok o tyči 2.85 Uherské Hradiště 15.9.2019
skok o tyči 2.55 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.48 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky/F 10= Ostrava - Vítkovice 1.40
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 2.40
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R02 5 Ostrava - Vítkovice 10.13
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 22 Opava 1949
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) výška/Žky 19= Opava 1.38
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B03 7 Opava 09.18
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) kriket/Žky 7 Opava 49.94
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B02 2 Opava 2:50.53
16.09.2018 Kontrolní zavody v tyči (SKM Valašské Meziříčí) tyč/Ž/F Valašské Meziříčí NM
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FB 9 Brno 31.29
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B02 1 Uherské Hradiště 34.89
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky Uherské Hradiště 2.29
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky 5 Uherské Hradiště 29.69
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) tyč/Ž/F 7 Šumperk 2.02
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 5 Šumperk 28.83
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) tyč/Ž/F 7 Hranice 1.80
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 11 Hranice 23.39
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) tyč/Ž/F 7 Hranice 2.02
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/F 8 Hranice 2:44.37
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žky/B05 2 Brno-Pod Palackého vrchem 35.16
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) oštěp 500g/Žky/F 6 Brno-Pod Palackého vrchem 29.69
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 8 Uherské Hradiště 27.51
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B02 3 Uherské Hradiště 36.35
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky/F 4 Uherské Hradiště 2.00
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky/F Uherské Hradiště 1.91
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 6 Uherské Hradiště 27.42
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 5 Uherské Hradiště 35.06
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B02 4 Uherské Hradiště 50.27
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky 5 Uherské Hradiště 26.86
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky 7 Uherské Hradiště 4.28
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky Dolní Dobrouč DNS
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) výška/Žky 9= Valašské Meziříčí 1.35
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 10.95
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 2:46.45
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žky/F 17 Ostrava - Vítkovice 4.31
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 2 Ostrava - Vítkovice 2:40.88
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R5 5 Ostrava - Vítkovice 11.18
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R4 3 Ostrava 11.16
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F2 10 Ostrava 4.03
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 14= Ostrava 1.33
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 28 Ostrava 2048
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B3 7 Ostrava 11.37
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 5 Ostrava 1.37
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 31 Ostrava 06.24
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 11 Ostrava 4.00
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 5 Ostrava 2:46.98