Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Beranová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Kladno 27.04.2018
60 m 08.68 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 22.83 Kolín 12.06.2015
150 m 21.33 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 47.27 h Praha - Strahov 10.12.2017
300 m 46.03 Kolín 08.05.2018
800 m 2:37.5 Kolín 07.05.2016
800 m 2:42.71 h Praha - Strahov 18.02.2017
1000 m 3:28.56 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.80 h Praha - Strahov 13.01.2019
200 m překážek (0.76) 34.11 Kolín 07.09.2018
skok vysoký 1.20 Čáslav 11.10.2017
skok o tyči 1.25 Čáslav 25.06.2018
skok daleký 3.88 Čáslav 07.07.2016
vrh koulí 2kg 08.29 Čáslav 28.09.2016
vrh koulí 3kg 07.05 Čáslav 15.10.2018
hod diskem 0,75kg 14.43 Čáslav 28.09.2016
hod kriketovým míčkem 45.21 Čáslav 05.07.2017
vrhačský trojboj 1229 Čáslav 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Kladno 27.04.2018
60 m 08.68 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 21.33 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 46.03 Kolín 08.05.2018
200 m překážek (0.76) 34.11 Kolín 07.09.2018
skok vysoký 1.20 Čáslav 08.10.2018
skok o tyči 1.25 Čáslav 25.06.2018
skok daleký 3.62 Čáslav 10.10.2018
vrh koulí 3kg 07.05 Čáslav 15.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B13 2 Praha - Strahov 21.33
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žky/R10 2 Praha - Strahov 08.68
15.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav ve vrhu koulí (AC Čáslav z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Čáslav 07.05
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žky Čáslav 3.62
08.10.2018 Oddílové závody ve skoku do výšky (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žky Čáslav 1.20
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky MS Kolín 34.11
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 3 Kolín 08.66
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 3 Kolín 34.54
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB 6 Kolín 08.69
25.06.2018 Domácí závody ve skoku o tyči (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/Žky Čáslav 1.25
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B04 2 Beroun 46.89
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FB 6 Beroun 08.69
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R01 2 Beroun 08.60
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B02 4 Kolín 47.20
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 8 Kolín 08.79
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R02 4 Kolín 08.74
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žky/B03 2 Kolín 46.03
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B03 3 Kladno 47.06
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R09 2 Kladno 08.42
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B05 Praha - Strahov DNS