Karta atleta

Export do excelu
  • Snášelová Nela
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Kolín 27.05.2018
60 m 09.1 h Český Brod 13.01.2018
100 m 15.30 Beroun 02.06.2018
150 m 24.23 Kladno 27.04.2018
300 m 51.70 Kolín 01.05.2019
400 m 62.49 Beroun 02.06.2018
800 m 2:44.03 Stará Boleslav 29.04.2018
60 m překážek 10.8 h Český Brod 16.02.2019
100 m překážek 19.38 Kolín 01.05.2019
hod diskem 0,75kg 14.32 Čáslav 24.05.2019
hod kladivem 3kg 16.07 Čáslav 24.05.2019
skok daleký 4.21 Kolín 27.05.2018
skok daleký 4.51 h Český Brod 16.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 26 Kolín 3.92
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky 10 Kolín 2:56.32
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Ž/F Beroun NM
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/B01 2 Beroun 15.30
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Beroun 62.49
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R07 7 Kolín 09.52
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F 9 Kolín 2:44.25
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 26 Kolín 4.21
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky MS Stará Boleslav 09.71
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky Stará Boleslav 2:44.03
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky 9 Stará Boleslav 3.83
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B03 5 Kladno 24.23
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/F 10 Kladno 2:49.12
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 11 Kladno 4.13
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 5 Český Brod 09.4
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 5 Český Brod 4.10
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 4= Český Brod 09.1
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 5 Český Brod 4.22