Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Válková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: Kolomazníková Ivana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Přerov 01.05.2019
60 m 08.53 h Olomouc 18.12.2019
100 m 13.58 Přerov 01.05.2019
150 m 22.39 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.40 Hranice 25.04.2019
200 m 27.03 Olomouc 27.06.2020
300 m 44.1 Přerov 01.06.2020
800 m 2:54.74 Přerov 24.09.2019
800 m 2:48.63 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.64 h Olomouc 15.12.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.02 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.68 Znojmo 26.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 14.92 Olomouc 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.50 Šumperk 31.05.2018
skok vysoký 1.38 Přerov 24.09.2019
skok vysoký 1.42 h Olomouc 07.03.2020
skok o tyči 2.80 Olomouc 08.06.2019
skok o tyči 2.81 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 4.82 h Olomouc 07.03.2020
skok daleký 4.87 Přerov 01.06.2020
vrh koulí 3kg 09.00 Přerov 04.10.2019
vrh koulí 3kg 09.02 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 17.71 Přerov 30.08.2019
pohár rozhlasu 1156 Šumperk 23.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2471 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
pětiboj hala [Dky] 2705 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3483 Přerov 04.10.2019
čtyřboj 2034 Přerov 24.09.2019
sprintérský trojboj 1752 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 Opava 10.10.2018
60 m 08.83 h Olomouc 14.12.2018
100 m 13.95 Přerov 01.05.2018
150 m 22.39 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.98 Šumperk 31.05.2018
200 m 28.14 Hranice 30.06.2018
300 m 49.7 Přerov 18.04.2018
800 m 3:16.93 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:57.70 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.79 h Olomouc 14.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.36 Šumperk 12.09.2018
200 m překážek (0.76) 34.50 Šumperk 31.05.2018
skok vysoký 1.34 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.35 Šumperk 26.09.2018
skok o tyči 2.20 Hranice 30.06.2018
skok daleký 4.52 h Olomouc 26.01.2018
skok daleký 4.38 Šumperk 12.09.2018
vrh koulí 3kg 06.83 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 07.18 Opava 10.10.2018
pohár rozhlasu 0429 Přerov 10.05.2018
pětiboj hala [Zky] 1833 h Olomouc 10.03.2018
čtyřboj 1895 Opava 10.10.2018
sprintérský trojboj 1752 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Olomouc 09.79
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B02 1 Olomouc 08.83
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 25 Opava 1895
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) skok vysoký/Žky 24= Opava 1.34
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B04 1 Opava 08.46
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 22 Opava 07.18
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B02 7 Opava 2:57.73
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) skok o tyči/Ž 5 Hranice 2.20
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 14 Šumperk 07.13
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žky/F 12 Šumperk 1.35
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B01 3 Šumperk 2:59.93
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B06 1 Šumperk 08.70
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) čtyřboj/Žky Stadion SK Přerov 1908 1711
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Žky/B02 1 Stadion SK Přerov 1908 2:57.70
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 60 m/Žky/B02 1 Stadion SK Přerov 1908 08.71
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok vysoký/Žky 7= Stadion SK Přerov 1908 1.24
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) vrh koulí 3kg/Žky 7 Stadion SK Přerov 1908 06.94
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B02 2 Šumperk 21.33
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Šumperk 16.36
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) skok daleký/Žky/F 6 Šumperk 4.38
25.07.2018 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F Přerov 06.55
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B03 2 Hranice 28.14
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok o tyči/Ž/F 5 Hranice 2.20
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Přerov 21.19
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok o tyči/Žky Přerov 1.93
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Přerov 17.37
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž/F 19 Hranice 4.14
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Hranice 28.64
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B03 3 Šumperk 20.98
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 2 Šumperk 34.50
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky/F Šumperk NM
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Šumperk 16.47
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Olomouc 16.97
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B01 7 Olomouc 21.14
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/F 13 Olomouc 3.85
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Ing. Václav Klvaňa, 606 721 550, klvana@szdc.cz) pohár rozhlasu/Žky Přerov 0429
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Ing. Václav Klvaňa, 606 721 550, klvana@szdc.cz) skok vysoký/Žky 4 Přerov 1.32
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Ing. Václav Klvaňa, 606 721 550, klvana@szdc.cz) skok daleký/Žky 5 Přerov 4.19
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žky 12 Přerov 1752
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B02 5 Přerov 08.72
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B02 4 Přerov 13.95
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B02 6 Přerov 29.74
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B02 1 Přerov 08.61
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Ž Přerov 4.40
24.04.2018 Svislá laťka skok vysoký/Dky 4 Přerov 1.35
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B01 4 Přerov 49.7
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Ž Přerov 4.43
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Olomouc 11.04
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Žky Olomouc 1.29
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Olomouc 06.82
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žky Olomouc 4.24
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žky Olomouc 3:17.98
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky Olomouc 1833
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 5 Ostrava - Vítkovice 10.81
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 24 Ostrava - Vítkovice 4.45
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FC 4 Olomouc 11.00
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 4 Olomouc 10.98
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/FA 11 Olomouc 4.52
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B16 2 Ostrava 22.39
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 1 Ostrava 10.94
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 35 Ostrava 1810
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 5 Ostrava 11.24
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 7= Ostrava 1.34
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 24 Ostrava 06.83
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 10 Ostrava 4.03
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 10 Ostrava 3:16.93